Modernizacja boiska trawiastego w Kamionce
Zamawiający: kamionka (ezamawiajacy.pl), Kamionka
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Kamionka
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa boiska trawiastego wraz z montażem systemu nawadniania oraz zagospodarowaniem terenu w Kamionce. Inwestycja jest współfinansowana z funduszy unijnych (Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej 2023-2027, interwencja LEADER). Postępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym.
Kluczowe wymagania
- Brak podstaw do wykluczenia wykonawcy
- Wykaz robót budowlanych z ostatnich 5 lat
- Kwalifikacje kierownika budowy (konstrukcyjno-budowlane)
- Oświadczenia o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: RI.271.17.2026
Numer postępowania RI.271.17.2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Modernizacja boiska trawiastego w Kamionce
Rozbudowa boiska trawiastego, montaż systemu nawadniania oraz zagospodarowanie terenu.
Dokumenty (20)
- SWZ 24.07.2026r..pdfpdf
- Zal.-Nr-1-Dokumentacja-projektowa.zipzip
- Zal. Nr 2 do SWZ Projekt umowy.pdfpdf
- Zal. Nr 3 do SWZ - Wzór formularza ofertowego.docxdocx
- Zal. Nr 4 do SWZ - Wzór oświadczenie wykonawcy wspólnie ubiegającego art.125 ust 1.docxdocx
- Zal. Nr 4a do SWZ - Wzór oświadczenia podmiotu udostępniającego za.docxdocx
- Zal. Nr 5 do SWZ - Wzór oświadczenia Wykonawców wspólnie ubiegając.docxdocx
- Zal. Nr 6 do SWZ-Wzór wykazu osób.docxdocx
- Zal. Nr 7 do SWZ - Wzór wykazu robót budowlanych.docxdocx
- Ogłoszenie 2026BZP 0036188201.pdfpdf
- Zmiana TSO, TOO i TZO - 11.08.2026r..pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie 11.08.2026r..pdfpdf
- Zmiana TSO, TOO i TZO 18.08.2026r..pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 18.08.2026r..pdfpdf
- Zmiana TSO i TZO-25.08.2026r..pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 25.08.2026r..pdfpdf
- Wyjaśnienie i zmiana treści SWZ 27.08.2026r..pdfpdf
- SWZ - wersja ujednolicona 27.08.2026r..pdfpdf
- Zał.-Nr-1-do-SWZ-Dokumentacja-projektowa-aktualizacja-27.08.2026.zipzip
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 27.08.2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.