Dostawa i instalacja urządzenia symulacji lotu FSTD
Zamawiający: polsl (ezamawiajacy.pl)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Katowice, ul. Krasińskiego 8
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę, montaż, konfigurację i uruchomienie kompletnego urządzenia symulacji lotu (FSTD) wraz z oprogramowaniem, systemem wizualizacji, dźwięku oraz szkoleniami. Urządzenie ma służyć celom badawczym i naukowym w Śląskim Laboratorium Technologii Lotniczych. Wymagane jest doświadczenie w dostawach systemów symulacyjnych (min. jedna dostawa w ciągu ostatnich 3 lat).
Kluczowe wymagania
- Wadium: 12 000,00 zł
- Doświadczenie: min. jedna dostawa/instalacja urządzenia FSTD lub równoważnego w ciągu ostatnich 3 lat
- Podpis kwalifikowany lub pieczęć elektroniczna
- Brak komponentów ICT objętych sankcjami UE
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: DZPZ.282.52.2026.AG
Numer postępowania DZPZ.282.52.2026.AG
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa, instalacja i uruchomienie urządzenia symulacji lotu FSTD
Dostawa, montaż, konfiguracja i uruchomienie zintegrowanego urządzenia symulacji lotu FSTD wraz z oprogramowaniem, systemem wizualizacji, dźwięku oraz szkoleniami dla personelu.
Dokumenty (33)
- 2.8. SWZ 282.52 Zał. nr 8A OŚWIADCZENIE WYKONAWCY.pdfpdf
- 2.8. SWZ 282.52 Zał. nr 8B OŚWIADCZENIE PODMIOTU UDOSTĘPNIAJĄCEGO.docxdocx
- 2.8. SWZ 282.52 Zał. nr 8B OŚWIADCZENIE PODMIOTU UDOSTĘPNIAJĄCEGO.pdfpdf
- 2.0. SWZ 282.52.pdfpdf
- 2.1. SWZ 282.52 Zał. nr 1 FORMULARZ OFERTOWY.docxdocx
- 2.1. SWZ 282.52 Zał. nr 1 FORMULARZ OFERTOWY.pdfpdf
- 2.2. SWZ 282.52 Zał. nr 2 FORMULARZ PARAMETRÓW OFEROWANYCH.docxdocx
- 2.2. SWZ 282.52 Zał. nr 2 FORMULARZ PARAMETRÓW OFEROWANYCH.pdfpdf
- 2.3. SWZ 282.52 Zał. nr 3 FORMULARZ RÓWNOWAŻNOŚCI.docxdocx
- 2.3. SWZ 282.52 Zał. nr 3 FORMULARZ RÓWNOWAŻNOŚCI.pdfpdf
- 2.4. SWZ 282.52 Zał. nr 4 Szczegółowy Opis Parametrów Technicznych.pdfpdf
- 2.5. SWZ 282.52 Zał. nr 5 Zasady FAT, SAT i odbioru końcowego.pdfpdf
- 2.6. SWZ 282.52 Zał. nr 6 PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY.pdfpdf
- 2.8. SWZ 282.52 Zał. nr 8A OŚWIADCZENIE WYKONAWCY.docxdocx
- 1.0. Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- 2.7. SWZ 282.52 Zał. nr 7 JEDZ espd-request.xmlxml
- 3.0. Korekta omyłki redakcyjnej w treści PPU 04.08.2026 r.pdfpdf
- 2.8. SWZ 282.52 Zał. nr 8A OŚWIADCZENIE WYKONAWCY_10.08.2026 r.pdfpdf
- 2.8. SWZ 282.52 Zał. nr 8B OŚWIADCZENIE PODMIOTU UDOSTĘPNIAJĄCEGO_10.08.2026 r.docxdocx
- 2.8. SWZ 282.52 Zał. nr 8B OŚWIADCZENIE PODMIOTU UDOSTĘPNIAJĄCEGO_10.08.2026 r.pdfpdf
- 2.0. SWZ 282.52_10.08.2026 r.pdfpdf
- 2.1. SWZ 282.52 Zał. nr 1 FORMULARZ OFERTOWY_10.08.2026 r.docxdocx
- 2.1. SWZ 282.52 Zał. nr 1 FORMULARZ OFERTOWY_10.08.2026 r.pdfpdf
- 2.2. SWZ 282.52 Zał. nr 2 FORMULARZ PARAMETRÓW OFEROWANYCH_10.08.2026 r.pdfpdf
- 2.3. SWZ 282.52 Zał. nr 3 FORMULARZ RÓWNOWAŻNOŚCI_10.08.2026 r.docxdocx
- 2.3. SWZ 282.52 Zał. nr 3 FORMULARZ RÓWNOWAŻNOŚCI_10.08.2026 r.pdfpdf
- 2.4. SWZ 282.52 Zał. nr 4 Szczegółowy Opis Parametrów Technicznych_10.08.2026 r.pdfpdf
- 2.5. SWZ 282.52 Zał. nr 5 Zasady FAT, SAT i odbioru końcowego_10.08.2026 r.pdfpdf
- 2.6. SWZ 282.52 Zał. nr 6 PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY_10.08.2026 r.pdfpdf
- 2.8. SWZ 282.52 Zał. nr 8A OŚWIADCZENIE WYKONAWCY_10.08.2026 r.docxdocx
- 4.0. Odpowiedzi na pytania, zmiana SWZ, zmiana terminu składania ofert oraz wniesienia wadium 10.08.2026 r.pdfpdf
- 2.2. SWZ 282.52 Zał. nr 2 FORMULARZ PARAMETRÓW OFEROWANYCH_10.08.2026 r.docxdocx
- 1.1.Ogłoszenie o zmieni ogłoszenia 10.08.2026 r.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.