Kompleksowa obsługa wydarzenia: Gala z okazji 100-lecia Towarzystwa Przyjaciół Ossolineum
Zamawiający: OŚRODEK PAMIĘĆ I PRZYSZŁOŚĆ, Gdańsk
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Zakład Narodowy im. Ossolińskich, ul. Szewska 37, 50-139 Wrocław (Refektarz i zewnętrzne patio)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na kompleksową obsługę gali dla 100 osób. Zakres obejmuje: scenę, nagłośnienie, oświetlenie, ekran LED, namiot, meble koktajlowe, catering z obsługą, oznakowanie oraz transport i montaż. Realizacja: 4 września 2026 r. w Zakładzie Narodowym im. Ossolińskich we Wrocławiu. Kryteria: cena (80 pkt) i doświadczenie (20 pkt).
Kluczowe wymagania
- Min. 3 lata doświadczenia w branży eventowej
- Realizacja min. 3 wydarzeń (konferencyjne/galowe/kulturalne) dla min. 80 osób w ostatnich 3 latach
- Polisa OC na kwotę min. 500 000,00 zł
- Zapewnienie sprzętu i wykwalifikowanej obsługi technicznej
Treść ogłoszenia
Ośrodek „Pamięć i Przyszłość”, na podstawie § 12 Regulaminu udzielania zamówień publicznych w Ośrodku „Pamięć i Przyszłość”, stanowiącego załącznik nr 1 do Zarządzenia nr 25/2026 Dyrektora Ośrodka „Pamięć i Przyszłość” z dnia 30 marca 2026 r. zaprasza do składania ofert w zapytaniu ofertowym na: kompleksową obsługę wydarzenia pn.: Gala z okazji 100-lecia Towarzystwa Przyjaciół Ossolineum”. Znak sprawy: DOA.243.6.2026.BJ Składanie ofert mija dnia 29.07.2026 o godzinie 8:00. Otwarcie ofert nastąpi 29.07.2026 do godz. 16.00. Załączniki: 1. Zapytanie ofertowe. 2. Załącznik nr 1 do zapytania ofertowego – Formularz ofertowy. 3. Załącznik nr 2 do zapytania ofertowego – RODO. 4. Załącznik nr 3 do zapytania ofertowego – Projekt umowy. 5. Załącznik nr 4 do zapytania ofertowego – Opis przedmiotu zamówienia. 6. Załącznik nr 5 do zapytania ofertowego – Oświadczenie o braku powiązań z Federacją Rosyjską.
Części zamówienia (1)
Część 0: Kompleksowa obsługa wydarzenia: Gala z okazji 100-lecia Towarzystwa Przyjaciół Ossolineum
Kompleksowa obsługa techniczna, sceniczna i cateringowa uroczystości galowej dla 100 osób.
Dokumenty (6)
- zapytanie-ofertowe_DOA.243.6.2026.BJ_.pdfpdf
- Zalacznik-nr-1-do-zapytania-ofertowego-_formularz-ofertowy.docxdocx
- Zalacznik-nr-2-do-zapytania-ofertowego_Klazuzula-RODO.docxdocx
- Zalacznik-nr-3-do-zapytania-ofertowego_projekt-umowy.pdfpdf
- Zalacznik-nr-4-do-zapytania-ofertowego_opis-przedmiotu-zamowienia.pdfpdf
- Zalacznik-nr-5-do-zapytania-ofertowego_wzor-oswiadczenia-o-braku-powiazan-z-Federacja-Rosyjska.docxdocx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.