Dostawa oprogramowania antywirusowego ESET PROTECT Entry
Zamawiający: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM.F.MALSKIEJ W KIELCACH, Kielce
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Kielce
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę oprogramowania antywirusowego ESET PROTECT Entry dla 750 użytkowników. Termin realizacji to 7 dni roboczych od zawarcia umowy. Wymagane jest wniesienie wadium w wysokości 1 000 zł. Oferty można składać w formie papierowej lub elektronicznej (zaszyfrowany plik ZIP).
Kluczowe wymagania
- Wadium: 1 000,00 zł
- Brak wykluczeń na podstawie ustawy o przeciwdziałaniu wspieraniu agresji na Ukrainę
- Podpis elektroniczny (dla ofert elektronicznych)
- Złożenie dokumentów i oświadczeń wymienionych w pkt V Zaproszenia
Treść ogłoszenia
Strona główna
Ważne informacje
Przetargi i oferty miasta
ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT na Dostawę oprogramowania antywirusowego ESET PROTECT Entry.
ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT
na „Dostawę oprogramowania antywirusowego „ESET PROTECT Entry”".
Załączniki
Zaproszenie do składania ofert.pdf
PDF | 821.88 KB
Załącznik nr 1 do Zaproszenia - formularz Oferty.doc
DOC | 79 KB
Załącznik nr 1 do Zaproszenia - formularz Oferty.pdf
PDF | 672.02 KB
Załącznik nr 2 do Zaproszenia - przedmiot zamówienia.pdf
PDF | 121.76 KB
Załącznik nr 3 do Zaproszenia - wzór Umowy.pdf
PDF | 283.95 KB
Osoba odpowiedzialna za treść:
Grzegorz Motak - Dyrektor Centrum Bezpieczeństwa Miasta
Redaktor:
Tomasz Linczowski
Osoba publikująca:
Tomasz Linczowski
Data utworzenia:
24-07-2026
Data publikacji:
24-07-2026 09:18
Data aktualizacji:
24-07-2026 09:18
Drukuj do PDF
Drukuj
Rejestr zmian
UWAGA
Informacje opublikowane przed 1 stycznia 2022 r. dostępne są na stronie
[link dostępny w aplikacji]
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa oprogramowania antywirusowego 'ESET PROTECT Entry'
Dostawa oprogramowania antywirusowego ESET PROTECT Entry dla 750 użytkowników, w tym roczna kontynuacja serwisu od 26.08.2026 r.
Dokumenty (6)
- Zaproszenie do składania ofert.pdf
- Załącznik nr 1 do Zaproszenia - formularz Oferty.doc
- Załącznik nr 1 do Zaproszenia - formularz Oferty.pdf
- Załącznik nr 2 do Zaproszenia - przedmiot zamówienia.pdf
- Załącznik nr 3 do Zaproszenia - wzór Umowy.pdf
- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.