Dostawa i montaż windy w Kielcach wraz z robotami budowlanymi
Zamawiający: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM.F.MALSKIEJ W KIELCACH, Kielce
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- ul. Mielczarskiego 111, Kielce
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie obejmuje dostawę i montaż windy osobowej w rejonie ul. Mielczarskiego w Kielcach. Zakres prac jest szeroki: obejmuje budowę szybu windowego z dojściem do tunelu, wykonanie instalacji elektrycznej, przyłącza do kanalizacji deszczowej, montaż monitoringu, przebudowę zatoki postojowej oraz odtworzenie nawierzchni.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 14 000,00 zł
- Wymagany zaawansowany lub kwalifikowany podpis elektroniczny
- Zgłoszenie elektroniczne przez platformę e-zamówienia
Treść ogłoszenia
Strona główna
Ważne informacje
Przetargi i oferty miasta
Przetarg nieograniczony - dostawa i montaż windy w rejonie ul. Romualda Mielczarskiego w Kielcach wraz z wykonaniem niezbędnych robót montażowo-budowlanych
Pozostałe dokumenty zamówienia dostępne są na stronie prowadzonego postępowania (platforma e-Zamówienia), pod adresem:
[link dostępny w aplikacji]
Załączniki
Ogłoszenie o zamówieniu
PDF | 198.18 KB
Osoba odpowiedzialna za treść:
Tomasz Porębski - Zastępca Prezydenta Miasta Kielce
Redaktor:
Jacek Bulak
Osoba publikująca:
Aleksandra Czarnecka
Data utworzenia:
23-07-2026
Data publikacji:
24-07-2026 08:13
Data aktualizacji:
24-07-2026 08:13
Drukuj do PDF
Drukuj
Rejestr zmian
UWAGA
Informacje opublikowane przed 1 stycznia 2022 r. dostępne są na stronie
[link dostępny w aplikacji]
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa i montaż windy w rejonie ul. Romualda Mielczarskiego w Kielcach wraz z wykonaniem niezbędnych robót montażowo-budowlanych
Dostawa i montaż windy osobowej wraz z budową szybu, instalacją elektryczną, przyłączem wodno-kanalizacyjnym i przebudową infrastruktury drogowej.
Dokumenty (1)
- Ogłoszenie o zamówieniu
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.