Aktualizacja dokumentacji projektowej dla PSZOK w Rynie

Zamawiający: ZAKŁAD UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH SPYTKOWO SP. Z O.O., Spytkowo

Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.

Termin składania ofert
Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Ryn (działki 42/15 i 42/30 obręb Miasto Ryn)
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zamawiający poszukuje wykonawcy do aktualizacji dokumentacji projektowej dla budowy PSZOK w Rynie. Zakres obejmuje m.in. opinię PPOŻ, zaprojektowanie serwerowni, szlabanów, bram, zmianę wejścia, weryfikację geometrii wiat oraz lokalizację wagi. Kluczowym zadaniem jest uzyskanie prawomocnej decyzji (zamienne pozwolenie na budowę lub zgłoszenie zmian) oraz nadzór autorski.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Zapytanie ofertoweZaproszenie do złożenia oferty na wykonanie aktualizacji dokumentacji projektowej dla zadania „Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK)w Rynie" realizowanego na podstawie posiadanego pozwolenia na budowę, w zakresie zmian projektowych określonych w niniejszym zapytaniu, wraz z uzyskaniemwymaganych opinii, uzgodnień oraz stosownej prawomocnej decyzji (zamiennego pozwolenia na budowę / zgłoszenia zmian – zgodnie z ustaleniami z właściwym organem).1. Nazwa i adres Zamawiającego.Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych Spytkowo Sp. z o.o.Spytkowo 69, 11-500 GiżyckoNIP 8451958301; REGON 280470190Sąd Rejonowy w Olsztynie VIII Wydział Gospodarczy KRS 0000346147Telefon: 532 413 008 e-mail: [adres e-mail dostępny w aplikacji] URL:[link dostępny w aplikacji] Tryb udzielenia zamówienia.Postepowanie prowadzone jest na podstawie art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych.3. Opis przedmiotu zamówienia.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie aktualizacji dokumentacji projektowej dla zadania „Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK)w Rynie" realizowanego na podstawie posiadanego pozwolenia na budowę, w zakresie zmian projektowych określonych w niniejszym zapytaniu, wraz z uzyskaniem wymaganych opinii, uzgodnień oraz stosownej prawomocnej decyzji (zamiennego pozwolenia na budowę / zgłoszenia zmian – zgodnie z ustaleniami z właściwym organem).Zamawiający posiada projekt budowlany, prawomocne pozwolenie na budowę, dokonane zgłoszenie rozpoczęcia robót budowlanych. Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych znajduje się na działkach o numerach 42/15 i 42/30 obręb Miasto Ryn.Zamawiający udostępni Wykonawcy posiadaną dokumentację projektową wraz z aktualnym pozwoleniem na budowę oraz dziennikiem budowy.Aktualizacja projektu obejmuje wprowadzenie następujących zmian:Uzyskanie opinii rzeczoznawcy ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych potwierdzającej, że projekt spełnia aktualne wymagania PPOŻ dla PSZOK-u stacjonarnego.Doprojektowanie pomieszczenia serwerowni.Zmiana lokalizacji głównego wejścia do budynku – przeniesienie od strony szczytu kontenera, wraz ze sprawdzeniem, czy wejście dla osób niepełnosprawnych (podjazd) stanowi element budowli wymagający odrębnego opracowania.Doprojektowanie szlabanów – lokalizacja, ilość oraz warianty sterowania (automatyczne / ręczne / z czytnikiem / aplikacją).Doprojektowanie automatycznych bram przesuwnych.Oświetlenie terenu – inwentaryzacja istniejących lamp oświetleniowych na projekcie oraz ewentualna aktualizacja projektu w tym zakresie.Projekt posadzki pod wiatami – betonowej, zbrojonej, z odpowiednim spadkiem i odwodnieniem.Weryfikacja geometrii wiat i manewrowości pojazdów – pomiar rzeczywistej wysokości wiat (brama, przestrzeń pod dachem) oraz sprawdzenie możliwości manewrowania pojazdami osobowymi i dostawczymi pod wiatami i przed nimi (promień skrętu, odległości od krawężników/słupów).Lokalizacja wagi najazdowej – w bliskim sąsiedztwie kontenera socjalnego, w którym docelowo przebywał będzie pracownik, tak aby umożliwić mu łatwy odczyt pomiarów.Weryfikacja podziału i rozplanowania pomieszczeń w budynku – sprawdzenie, czy możliwe jest bardziej ergonomiczne rozmieszczenie pomieszczeń niżw obecnym projekcie.Obowiązkiem projektanta jest w szczególności:weryfikacja aktualnego stanu formalno-prawnego dokumentacji i wskazanie, czy wprowadzane zmiany wymagają uzyskania zamiennego pozwolenia na budowę, czy mogą zostać wprowadzone w trybie nieistotnego odstąpienia od zatwierdzonego projektu,uzyskanie wszelkich opinii i uzgodnień wymaganych przepisami prawa dla wprowadzanych zmian,uzyskanie stosownej prawomocnej decyzji (projekt zamienny / zgłoszenie zmian – zgodnie z ustaleniami dokonanymi z właściwym organem),Zaktualizowana dokumentacja projektowa powinna zawierać: projekt budowlany(w zaktualizowanym zakresie), Specyfikację Techniczną Wykonania i Odbioru Robót, kosztorys inwestorski, przedmiar robót wraz z wnioskiem o wydanie stosownej decyzji. Zadaniem wykonawcy będzie uzyskanie prawomocnej decyzji.Wykonawca zobowiązuje się do dokonania aktualizacji posiadanej przez Zamawiającego dokumentacji projektowej w zakresie wskazanym powyżej, przy zachowaniu zgodności rozwiązań projektowych z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa, a w części nieobjętej zmianami – z warunkami określonymi w zatwierdzonym projekcie. Jeżeli w toku realizacji przedmiotu umowy Wykonawca stwierdzi niezgodność wskazanych przez Zamawiającego rozwiązań z przepisami prawa lub brak możliwości ich technicznego zastosowania, zobowiązany jest do przedstawienia Zamawiającemu rozwiązania alternatywnego, zapewniającego zgodność z obowiązującymi przepisami.4. Termin wykonania zamówienia.Termin wykonania zamówienia:do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy.5. Informacje dotyczące oferty.Oferta powinna zawierać cenę netto wraz z podaniem podatku VAT.Oferta powinna uwzględniać wszystkie koszty związane z udziałem w postępowaniui złożeniem oferty oraz zysk Wykonawcy.Koszt sprawowania nadzoru autorskiego podczas realizacji inwestycji musi zostać wyodrębniony jako odrębna cena w ofercie.Ofertę podpisuje osoba lub osoby upoważnione do reprezentowania Wykonawcy.Ofertę należy przedłożyć do dnia07.08.2026 r.do godziny12:00w formie pisemnej lub elektronicznej (e-mail) [adres e-mail dostępny w aplikacji] oceny ofert: cena 100%.6. Informacje dodatkowe.Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania bez podania przyczyn.Osoby do kontaktu:Marcin Koziołtel. +48 532 413 008e-mail: [adres e-mail dostępny w aplikacji]. ZałącznikiZAPYTANIE OFERTOWEPobierzFORMULARZ OFERTOWYPobierzWZÓR UMOWYPobierzKOSZTORYS, PRZEDMIAR, STWIORBPobierzPROJEKT BUDOWLANYPobierzPROJEKT TECHNICZNYPobierzPozwolenie na budowęPobierz

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Aktualizacja dokumentacji projektowej dla zadania „Budowa PSZOK w Rynie” wraz z uzyskaniem decyzji

    Aktualizacja projektu budowlanego dla PSZOK w Rynie, obejmująca zmiany projektowe, opinie PPOŻ oraz uzyskanie prawomocnej decyzji administracyjnej.

Dokumenty (4)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Aktualizacja dokumentacji projektowej dla PSZOK w Rynie — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne