Badanie sprawozdania finansowego Muzeum w Markowej za lata 2026 i 2027
Zamawiający: MUZEUM POLAKÓW RATUJĄCYCH ŻYDÓW PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ IM. RODZINY ULMÓW W MARKOWEJ, Markowa
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Markowa
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie badania sprawozdania finansowego Muzeum Polaków Ratujących Żydów za lata obrotowe 2026 oraz 2027. Zamawiający poszukuje biegłego rewidenta z doświadczeniem w instytucjach kultury. Procedura prowadzona w trybie podstawowym (poniżej 170 tys. zł netto). Wybór oferty następuje po zatwierdzeniu przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Kluczowe wymagania
- Uprawnienia biegłego rewidenta
- Min. 5 lat doświadczenia w badaniu sprawozdań
- Doświadczenie w badaniu instytucji kultury
- Gotowość do spotkań (osobiście lub online)
Treść ogłoszenia
Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie badania sprawozdania finansowego Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów w Markowej za rok obrotowy 2026 oraz 2027 Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów w Markowej, zwanym dalej „Muzeum” jako podmiot Zamawiający zaprasza podmioty uprawnione do badania sprawozdań finansowych do składania ofert na przeprowadzenie badania sprawozdania finansowego Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów w Markowej za rok obrotowy 2026 i 2027 obejmujący okres od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. oraz od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. I. Zamawiający Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów w Markowej Markowa 1487 37-120 Markowa NIP: 8151802405 REGON: 367752603 RIK: 103/2017 II. Tryb udzielenia zamówienia Niniejsze postępowanie dotyczy zamówienia publicznego o wartości nieprzekraczającej wyrażonej w złotych równowartość kwoty 170 000 złotych netto w związku z czym nie stosuje się przepisów ustawy prawo zamówień publicznych zgodnie z art. 2 tejże ustawy. III. Warunki i oczekiwania wobec Biegłego rewidenta 1. Biegły rewident dokona badania przygotowanego przez Muzeum sprawozdania finansowego za rok 2026 – od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. oraz kolejnego roku 2027 – od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. Sporządzi sprawozdanie z badania sprawozdania finansowego zgodnie z obowiązującymi przepisami stwierdzając, czy sprawozdanie finansowe jest prawidłowe, rzetelne i jasno przedstawia sytuację finansową Muzeum oraz wynik finansowy zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości i przyjętymi zasadami (polityką) rachunkowości. 2. Do badania zostanie skierowana osoba posiadająca łącznie: – uprawnienia do wykonywania zawodu biegłego rewidenta, które zostały określone w ustawie z dnia 11 maja 2017 r. o biegłych rewidentach, firmach audytorskich oraz nadzorze publicznym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1035 z późn. zm.), – co najmniej 5-le
Części zamówienia (2)
Część 1: Badanie sprawozdania finansowego za lata 2026 i 2027
Badanie sprawozdania finansowego Muzeum za rok obrotowy 2026 oraz 2027.
Część 2: Badanie sprawozdania finansowego za lata 2026 i 2027
Badanie sprawozdania finansowego Muzeum za rok obrotowy 2026 oraz 2027.
Dokumenty (1)
- Zapytanie ofertowe MPRZ – biegly rewident – 2026-2027pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.