SZP.272.5.2026 Zakup pojazdu specjalistycznego – chłodni dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Szczecinie
Zamawiający: WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W SZCZECINIE, Szczecin (województwo zachodniopomorskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument zawiera jedynie komunikat o błędzie (429 Too Many Requests) oraz informację o blokadzie IP na platformie [link dostępny w aplikacji]. Brak jakichkolwiek danych dotyczących zamówienia publicznego, przedmiotu zamówienia, terminów czy wartości.
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Brak informacji o przedmiocie zamówienia.
Dokumenty (13)
- 05. SZP.272.5.2026_zał_3_oświadczenie_wykluczenia_wykonawcy.docxdocx49.24 kB
- 06. SZP.272.5.2026_zał_4_ wykaz podstaw wykluczenia.pdfpdf152.19 kB
- 07. SZP.272.5.2026_zał_5_ wzór umowy.pdfpdf158.3 kB
- 01. SZP.272.5.2026_Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf142.47 kB
- 02. SZP.272.5.2026_SWZ pojazd specjalistyczny chłodnia.pdfpdf495.41 kB
- 03. SZP.272.5.2026_zał_1_formularz_ofertowy.docdoc100 kB
- 04. SZP.272.5.2026_zał_2_opis przedmiotu zamówienia.pdfpdf79.7 kB
- 08.SZP.272.5.2026 - wyjaśnienie treści SWZ.pdfpdf142.32 kB
- 10. SWZ z załącznikami_zmiana na dzień 16.07.2026r..7z7z597.4 kB
- 09. SZP.272.5.2026_zmiana treści SWZ.pdfpdf150.19 kB
- 11.SZP.272.5.2026 - wyjaśnienie treści SWZ_zmiana treści SWZ 22.07.2026.pdfpdf195.41 kB
- 12. SZP.272.5.2026_zał_2_Opis przedmiotu zamówienia zmiana na dzień 22.07.2026.pdfpdf85.77 kB
- 13. SZP.272.5.2026_Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdfpdf53.95 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.