Obsługa prawna projektu 'Rewitalizacja Twierdzy Boyen w Giżycku'
Zamawiający: URZĄD MIASTA GIŻYCKA, Giżycko
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Giżycko
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej oraz doradztwa prawnego w związku z realizacją projektu inwestycyjnego 'Rewitalizacja Twierdzy Boyen w Giżycku'. Projekt jest współfinansowany z funduszy unijnych (FEnIKS 2021-2027). Przedmiotem jest wsparcie na wszystkich etapach przygotowania, prowadzenia i rozliczania projektu.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 10 000,00 zł
- Składanie ofert wyłącznie przez platformę e-Zamówienia
- Wymagane oświadczenia o braku podstaw wykluczenia
- Możliwość korzystania z podmiotów trzecich (zasoby)
Treść ogłoszenia
Twierdza Boyen w Giżycku zaprasza do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia na świadczenie usługi: Kompleksowa obsługa prawna, obsługa zamówień publicznych w ramach realizacji projektu „Rewitalizacja Twierdzy Boyen w Giżycku” zgodnie z podpisaną w dniu 09.07.2026 r. Umową o dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja Twierdzy...
Twierdza Boyen w Giżycku zaprasza do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia na świadczenie usługi: Kompleksowa obsługa prawna, obsługa zamówień publicznych w ramach realizacji projektu „Rewitalizacja Twierdzy Boyen w Giżycku” zgodnie z podpisaną w dniu 09.07.2026 r. Umową o dofinansowanie Projektu „Rewitalizacja Twierdzy Boyen w Giżycku” nr FENX.07.01-IP.04-0055/251 nr FENX.07.01-IP.04-0055/25-00 w ramach działania FENX.07.01 Infrastruktura kultury i turystyki kulturowej priorytet FENX.07 Kultura Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027. Postepowanie prowadzone jest poprzez stronę [link dostępny w aplikacji] Numer referencyjny postępowania ZP.FENIX.1.2026 Link do strony postępowania: [link dostępny w aplikacji] 1. TB_Ogłoszenie_2026_BZP 00361963_01 2. Załączniki 1,3-9 do SWZ 3. Załącznik nr 10 - PPU 4. Załącznik nr 1 do OPZ HRP_(Załącznik_-_RPW_43346_2026) 5. Załącznik nr 2 - OPZ 6. SWZ Obsługa prawna 24.07.2026
Części zamówienia (1)
Część 0: Obsługa prawna projektu 'Rewitalizacja Twierdzy Boyen w Giżycku'
Kompleksowa obsługa prawna i doradztwo prawne w związku z realizacją projektu inwestycyjnego.
Dokumenty (12)
- 6. SWZ Obsługa prawna 24.07.2026 717.35 KBpdf717.35 KB
- 5. Załącznik nr 2 - OPZ 608.13 KBpdf608.13 KB
- 4. Załacznik nr 1 do OPZ HRP (Załącznik - RPW 43346 2026) 496.35 KBpdf496.35 KB
- 3. Załącznik nr 10 - PPU 852.38 KBpdf852.38 KB
- 2. Załączniki 1,3-9 do SWZ 107.29 KBdocx107.29 KB
- 1 TB Ogłoszenie 2026 BZP 00361963 01 215.75 KBpdf215.75 KB
- 1. Zapytania i wyjaśnienia nr 1 i modyfikacja SWZ nr 1 05.08.2026 276.06 KBpdf276.06 KB
- 2. Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia nr 2026BZP 0037939301 z dnia 2026-08-05 39.07 KBpdf39.07 KB
- 3. SWZ Obsługa prawna 05.08.2026 776.14 KBpdf776.14 KB
- 4. Załącznik nr 10 - PPU 05.08.2026 852.66 KBpdf852.66 KB
- Informacja z otwarcia ofert 11.08.2026 273.92 KBpdf273.92 KB
- Unieważnienie postępowania 11.08.2026 223.83 KBpdf223.83 KB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.