Wymiana części zewnętrznej stolarki okiennej w ramach projektu „Poprawa jakości powietrza przez kompleksową termomodernizację obiektu Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach II etap
Zamawiający: GÓRNOŚLĄSKIE CENTRUM ZDROWIA DZIECKA IM. ŚW. JANA PAWŁA II SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITAL KLINICZNY NR 6 ŚLĄSKIEGO UNIWER, Katowice
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Katowice
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przesłany dokument nie jest ogłoszeniem o zamówieniu ani zapytaniem ofertowym. Jest to „Raport o stanie zapewnienia dostępności podmiotu publicznego” sporządzony przez Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka im. św. Jana Pawła II w Katowicach. Dokument zawiera informacje o dostępności architektonicznej, cyfrowej i komunikacyjnej placówki.
Treść ogłoszenia
Informacje ogólne
GCZD Katowice
Statut
Regulamin organizacyjny
Regulamin ZFŚS
Zarząd
Struktura własnościowa i majątek
Raporty o sytuacji ekonomiczno-finansowej Szpitala
Sygnalizowanie naruszeń prawa
Zamówienia publiczne
Archiwum Zamówień Publicznych przed 2022 rokiem
Konkursy ofert
Archiwum konkursów ofert przed 2022 rokiem
Konkursy ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych
Archiwum konkursów ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych przed 2022 rokiem
Skargi i wnioski
Praca
Udostępnianie dokumentacji medycznej
Informacja o stosowaniu monitoringu wizyjnego
Informacje nieudostępnione
Rejestry, ewidencje, archiwa
Rejestry
Ewidencje
Archiwa
Obsługa biuletynu
Instrukcja obsługi
Redakcja
Mapa strony
Polityka cookies
Deklaracja dostępności
Raport o stanie zapewnienia dostępności podmiotu publicznego (pdf)
Archiwum Plan Postępowań
Jesteś tutaj:
Informacje ogólne
Zamówienia publiczne
Wymiana części zewnętrznej stolarki okiennej w ramach projektu „Poprawa jakości powietrza przez kompleksową termomodernizację obiektu Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach II etap
Wymiana części zewnętrznej stolarki okiennej w ramach projektu „Poprawa jakości powietrza przez kompleksową termomodernizację obiektu Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach II etap
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU
Zamawiający:
Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka im. św. Jana Pawła II
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 6
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
40-752 Katowice; ul. Medyków 16
woj. Śląskie, pow. m. Katowice
tel. (32) 207 15 10
Zamawiający ogłasza postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie podstawowym na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo Zamówień Publicznych (t.j.Dz. U. z 2026 r. poz. 793) dla zamówienia o nazwie:
„
Wymiana części zewnętrznej stolarki okiennej w ramach projektu „Poprawa jakości powietrza przez kompleksową termomodernizację obiektu Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach II etap
”
INFORMACJA DLA WYKONAWCÓW
Wszystkie dokumenty oraz wszelka korespondencja dotycząca postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie podstawowym z możliwością negocjacji na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo Zamówień Publicznych (t.j.Dz. U. z 2026 r. poz. 793) numer,
ZP/35/26 -
Wymiana części zewnętrznej stolarki okiennej w ramach projektu „Poprawa jakości powietrza przez kompleksową termomodernizację obiektu Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach II etap
od dnia 27.07.2026r.
publikowana i przekazywana będzie na platformie elektronicznej.
Wejście na platformę poprzez link:
Platforma Marketplanet
Wykonawca celem skorzystania z platformy winien z odpowiednim wyprzedzeniem założyć darmowe konto na platformie.
W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta Info Marketplanet, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji, czy innych aspektów technicznych platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 17:00 pod numerem telefonu 22 257 22 23 lub
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
gdzie otrzymacie Państwo Pełne wsparcie.
Szczegóły
Wprowadził
Wprowadził:
Daniel Dębiec
Wytworzył
Wytworzył:
Beata Wydra
(Dział Zamówień Publicznych)
Podmiot udostępniający
Podmiot udostępniający:
Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka im. św. Jana Pawła II
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 6
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
40-752 Katowice, ul. Medyków 16
Kategoria
Kategoria:
Zamówienia publiczne
Data publikacji
Opublikowano:
27 lipiec 2026, 00:00
Odsłony
Odsłon:
5
Historia zmian
Opis
Data
Zmieniający
Porównaj
Publikacja
Data:
27-07-2026 10:49
Zmieniający:
Daniel Dębiec
27-07-2026 10:49
Daniel Dębiec
Porównaj
Utworzono artykuł
Data:
27-07-2026 10:49
Zmieniający:
Daniel Dębiec
27-07-2026 10:49
Daniel Dębiec
Redakcja BIP
Rafał Mroczkowski
Email:
[adres e-mail dostępny w aplikacji]
Telefon:
+48 32 207 1542
Funkcja:
Administrator strony
Odpowiedzialność:
Redaktor strony podmiotowej BIP, Zarządzanie publikacjami w BIP.
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Dokument nie dotyczy zamówienia publicznego, lecz raportu o dostępności placówki medycznej.
Dokumenty (1)
- Raport o stanie zapewnienia dostępności podmiotu publicznego (pdf)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.