RRG.271.13.2026 Modernizacja Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dorohuczy.
Zamawiający: Gmina Trawniki
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokumenty nie zawierają treści zamówienia publicznego. Wykryto błąd techniczny (429 Too Many Requests) oraz informację o blokadzie dostępu do treści ze względu na zbyt dużą liczbę zapytań.
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Brak informacji o przedmiocie zamówienia w dostarczonych materiałach.
Dokumenty (5)
- 01.Ogłoszenie o zamówieniu 2026-BZP 00336824-01.pdfpdf210.96 kB
- 02.SWZ_PSZOK_3prz_10.07.2026-sig.pdfpdf916.69 kB
- 03.Zalacznik_nr_1-7_do_SWZ.zipzip961.54 kB
- 04.Zalaczniki_nr_8_do_SWZ_Dokumentacje-10.07.2026.zipzip85497.79 kB
- Pytanie_odpowiedź_21.07.2026.pdfpdf322.22 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.