BZP.271.2.8.TP.2026 Dowóz uczniów do szkół z terenu gminy Ślesin na podstawie biletów miesięcznych w roku szkolnym 2026/2027
Zamawiający: GMINA ŚLESIN, gmina Ślesin (województwo wielkopolskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument zawiera jedynie komunikat o błędzie (429 Too Many Requests) oraz informację o blokadzie adresu IP na platformie [link dostępny w aplikacji]. Brak jakichkolwiek informacji o przedmiocie zamówienia, terminach czy wartości.
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Brak informacji o przedmiocie zamówienia w dostarczonym materiale.
Dokumenty (16)
- na wezwanie.zipzip808.62 kB
- Ogłoszenie.pdfpdf210.69 kB
- pozostałe.zipzip1007.47 kB
- SWZ.docxdocx117.94 kB
- SWZ.pdfpdf813.68 kB
- wraz z ofertą.zipzip1388.5 kB
- Informacja o zmianie z 20.07.2026 r..pdfpdf386.59 kB
- Ogłoszenie o zmianie z 20.07.2026 r..pdfpdf58.99 kB
- SWZ zmiana z 20.07.2026 r..docxdocx119.26 kB
- SWZ zmiana z 20.07.2026 r..pdfpdf922.84 kB
- Załącznik nr 2 zmiana z 20.07.2026 r..docdoc83 kB
- Ogłoszenie o zmianie z dn. 23.07.2026 r..pdfpdf77.44 kB
- SWZ - zmiana z 23.07.2026 r.pdfpdf925.05 kB
- Załącznik nr 3 - zmiana z 23.07.2026 r.docxdocx22.37 kB
- Załącznik nr 5 - zmiana z 23.07.2026 r.docxdocx20.83 kB
- Zawiadomienie o zmianie z dnia 23.07.2026 r..pdfpdf447.84 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.