Zakup rękawiczek nitrylowych diagnostycznych
Zamawiający: nieklanska (ezamawiajacy.pl), Nieklan
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Warszawa
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę rękawiczek nitrylowych diagnostycznych podzielone na dwa pakiety (standardowe oraz o obniżonej grubości). Realizacja przewidziana na 24 miesiące. Wymagane jest dostarczenie próbek (rozmiary S, M, L) w celu oceny jakościowej. Produkty muszą posiadać deklarację zgodności i wpis do rejestru wyrobów medycznych.
Kluczowe wymagania
- Dostarczenie próbek (S, M, L) w celu oceny jakości
- Deklaracja zgodności i wpis do rejestru wyrobów medycznych
- Termin ważności produktów min. 12 miesięcy od dostawy
- Podpis kwalifikowany (PAdES dla PDF lub XAdES)
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: RZP-27/KS/2026
Numer postępowania RZP-27/KS/2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (2)
Część 1: Rękawiczki diagnostyczne nitrylowe
Dostawa rękawiczek nitrylowych diagnostycznych.
Część 2: Rękawiczki diagnostyczne nitrylowe o obniżonej grubości do podajników
Dostawa rękawiczek nitrylowych o obniżonej grubości, przeznaczonych do podajników.
Dokumenty (12)
- Ogłoszenie o zamówieniu 2026-BZP 00362846.pdfpdf
- SWZ - RZP-27-KS-2026.pdfpdf
- Załącznik nr 1 do SWZ oraz nr 1 do Umowy - Formularz ofertowy.docdoc
- Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy..xlsxxlsx
- Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy dotyczące podstaw wykluczenia_art. 125 Pzp.docxdocx
- Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie wykonawcy .docdoc
- Załącznik nr 5 do SWZ - Wzór umowy.pdfpdf
- Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie art 117.docdoc
- SWZ - RZP-27-KS-2026-zmiana z dn. 04.08.2026.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 2026-BZP 00375944.pdfpdf
- Zmiana treści SWZ przesunięcie terminu otwarcia z dn. 04.08.2026.pdfpdf
- Wyjaśnienie treści SWZ z dn. 11.08.2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.