Usługa ochrony Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego
Zamawiający: muzeum (ezamawiajacy.pl)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Warszawa (Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego oraz Oddział przy Placu Bankowym)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na kompleksową usługę ochrony fizycznej ekspozycji stałej Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego w Warszawie oraz jego Oddziału przy Placu Bankowym. Usługa obejmuje zapewnienie bezpieczeństwa osób, mienia oraz zbiorów muzealnych. Obowiązkowa wizja lokalna w dniu 23.07.2026 r. Wymagane wadium w wysokości 15 000 zł.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 15 000,00 zł
- Obowiązkowa wizja lokalna (23.07.2026 r., godz. 12:00)
- Zatrudnienie pracowników na podstawie stosunku pracy
- Zakaz realizacji zamówienia przez osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: 186/DIA/US/2026
Numer postępowania 186/DIA/US/2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługa ochrony Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego oraz jego Oddziału przy Placu Bankowym
Kompleksowa usługa ochrony fizycznej ekspozycji stałej Muzeum oraz jego Oddziału.
Dokumenty (9)
- Załącznik nr 1 do SWZ_Ochrona_OPZ_20.07.pdfpdf
- Załącznik nr 2 2a 2b do SWZ_Formularz oferty_20.07.docxdocx
- Załączniki edytowalne nr 3 - 7 do SWZ_Oświadczenia_Ochrona_20.07.docxdocx
- Załącznik nr 8 do SWZ_Projekt umowy_Ochrona_20.07.pdfpdf
- SWZ OCHRONA_ Muzuem JP2_20.07.pdfpdf
- Ogłoszenie o zamówieniu_2026BZP 00350878.pdfpdf
- Termin wizja lokalna_Ochrona_Muzeum Jana Pawła II_22.07-sig.pdfpdf
- Wyjaśnienia treści SWZ nr 1_Ochrona_JP2_28.07.2026 (002)-sig.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia_ochrona_2026BZP 00365585.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.