Usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych w Gminie Korfantów
Zamawiający: URZĄD MIASTA KORFANTÓW, Korfantów
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Korfantów
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na kompleksowe usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od mieszkańców oraz właścicieli nieruchomości na terenie Gminy Korfantów. Zamawiający nie przewiduje podziału na części. Wymagane jest doświadczenie w realizacji podobnych usług (min. 1 zadanie o wartości min. 1,5 mln zł brutto w ciągu ostatnich 5 lat) oraz posiadanie wpisu do rejestru BDO i działalności regulowanej.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 140 000,00 zł
- Wpis do rejestru działalności regulowanej w Gminie Korfantów
- Wpis do rejestru BDO
- Doświadczenie: min. 1 zadanie w ciągu ostatnich 5 lat (odpady komunalne, wartość min. 1,5 mln zł brutto, gmina > 7 tys. mieszkańców)
- Polisa OC: min. 1 500 000,00 zł
- Wymagany zaawansowany lub kwalifikowany podpis elektroniczny
Treść ogłoszenia
Strona postępowania na Platformie e-Zamówienia:
[link dostępny w aplikacji]
Identyfikator postępowania (e-Zamówienia): ocds-148610-52fd07ee-9747-4e43-9cc0-cd733a985fa8
SWZ _ odpady 2027-2028_GK (PDF | 788,42KB)
2026-OJS142-00519067-pl-ts (PDF | 212,36KB)
Zarządzenie ZP (PDF | 297,04KB)
1. Uchwała XXI_205_2020 z późn. zm. - Regulamin (PDF | 530,53KB) 2. Uchwała XXI_206_2020 - Zakres świadczenia usług (PDF | 297,07KB) 3. Uchwała XXIX_211_2012 - Niezamieszkałe (PDF | 153,83KB) 4. Mapa poglądowa - Lokalizacja pojemników typu dzwon (PDF | 446,31KB) 5. Zestawienie - kosze uliczne (PDF | 398,30KB) 6. wzór _ Umowy - 1 (DOCX | 67,79KB) 7. Formularz ofertowy (DOCX | 93,76KB) 8. JEDZ (DOC | 182,50KB) 8. JEDZ-instrukcja-2022.04.29 (PDF | 952,13KB) 9. Oświadczenia wykonawcy-ow _ art-125 ust 1 Pzp sankcyjne (DOCX | 79,79KB) 10. Zobowiązanie podmiotu udost. zasoby jeżeli dotyczy (DOCX | 82,03KB) 10a. Oświadczenia podmiotu udost. zasoby _ art-125 ust 5 Pzp sankcyjne jeżeli dotyczy (DOCX | 79,39KB) 11. Oświadczenie z art. 117 ust. 4 jeżeli dotyczy (DOCX | 75,29KB) 12. Wykaz usług (DOCX | 77,91KB) 13. Wykaz potecjału technicznego (DOCX | 80,07KB) 14. Oświadczenie grupa kapitałowa (DOCX | 77,58KB) 15. Oświadczenie aktualność braku przesłanek wykluczenia (DOCX | 76,25KB) 16. Oświadczenie aktualność braku dodatkowych przesłanek wykluczenia sankcyjne (DOCX | 76,69KB)
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych
Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i mieszkańców na terenie gminy.
Dokumenty (37)
- SWZ _ odpady 2027-2028_GK (PDF
- 2026-OJS142-00519067-pl-ts (PDF
- Zarządzenie ZP (PDF
- 1. Uchwała XXI_205_2020 z późn. zm. - Regulamin (PDF
- 2. Uchwała XXI_206_2020 - Zakres świadczenia usług (PDF
- 3. Uchwała XXIX_211_2012 - Niezamieszkałe (PDF
- 4. Mapa poglądowa - Lokalizacja pojemników typu dzwon (PDF
- 5. Zestawienie - kosze uliczne (PDF
- 6. wzór _ Umowy - 1 (DOCX
- 7. Formularz ofertowy (DOCX
- 8. JEDZ (DOC
- 8. JEDZ-instrukcja-2022.04.29 (PDF
- 9. Oświadczenia wykonawcy-ow _ art-125 ust 1 Pzp sankcyjne (DOCX
- 10. Zobowiązanie podmiotu udost. zasoby jeżeli dotyczy (DOCX
- 10a. Oświadczenia podmiotu udost. zasoby _ art-125 ust 5 Pzp sankcyjne jeżeli dotyczy (DOCX
- 11. Oświadczenie z art. 117 ust. 4 jeżeli dotyczy (DOCX
- 12. Wykaz usług (DOCX
- 13. Wykaz potecjału technicznego (DOCX
- 14. Oświadczenie grupa kapitałowa (DOCX
- 15. Oświadczenie aktualność braku przesłanek wykluczenia (DOCX
- 16. Oświadczenie aktualność braku dodatkowych przesłanek wykluczenia sankcyjne (DOCX
- Zawiadomienie o wniesieniu odwołania z dn. 06.08.2026 r (PDF
- Odwołanie (PDF
- Analiza 2023 (PDF
- Analiza 2024 (PDF
- Analiza 2025 (PDF
- Informacja I półrocze 1 (PDF
- Informacja I półrocze 2 (PDF
- Odpowiedź nr 1 z 13.08.2026 r (PDF
- 6. wzór _ Umowy - 2 (DOCX
- Zarządzenie ZP - zmiana nr 1 (PDF
- 2026-OJS156-00565356-pl-ts - ogłoszenie o zmianie ogłoszenia (PDF
- Zmiana SWZ nr 1 _ 13.08.2026 r (PDF
- Odpowiedz nr 2 z 20.08.2026 r (PDF
- 6. wzór _ Umowy - 3 (DOCX
- Zmiana SWZ nr 2 _ 20.08.2026 r (PDF
- Zarządzenie ZP - zmiana nr 2 (PDF
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.