Organizacja wydarzenia 'Parada Zabytkowych Autobusów - Kielce na Kołach Historii'

Zamawiający: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM.F.MALSKIEJ W KIELCACH, Kielce

Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.

Termin składania ofert
Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Kielce
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Organizacja i przeprowadzenie wydarzenia kulturalno-edukacyjnego obejmującego paradę zabytkowych autobusów oraz okolicznościową wystawę pojazdów. Zadanie obejmuje pozyskanie min. 25 sprawnych pojazdów (m.in. Jelcz 043, Autosan H9, Jelcz M11, Solaris I gen.), zapewnienie kierowców oraz obsługi technicznej i porządkowej.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Strona główna

Ważne informacje

Przetargi i oferty miasta

Zaproszenie do składania ofert na na organizację i przeprowadzenie wydarzenia pod nazwą „Parada Zabytkowych Autobusów - Kielce na Kołach Historii" realizowanego i finansowanego w ramach Kieleckiego Budżetu Obywatelskiego 2025

Załączniki

Zaproszenie do składania ofert

PDF | 4.21 MB

Załącznik nr 1 - formularz oferty do zaproszenia

DOCX | 72.05 KB

Załącznik nr 2 - umowa zlecenie z Opisem Przedmiotu Zamówienia

PDF | 377.24 KB

Załącznik nr 3 do umowy - protokół odbioru końcowego

PDF | 145.57 KB

Osoba odpowiedzialna za treść:

Tomasz Zboch - Dyrektor Biura Mobilności

Redaktor:

Aleksandra Czarnecka

Osoba publikująca:

Aleksandra Czarnecka

Data utworzenia:

28-07-2026

Data publikacji:

28-07-2026 14:55

Data aktualizacji:

28-07-2026 14:55

Drukuj do PDF

Drukuj

Rejestr zmian

UWAGA

Informacje opublikowane przed 1 stycznia 2022 r. dostępne są na stronie

[link dostępny w aplikacji]

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Organizacja i przeprowadzenie wydarzenia 'Parada Zabytkowych Autobusów - Kielce na Kołach Historii'

    Organizacja parady zabytkowych autobusów i wystawy pojazdów, w tym zapewnienie min. 25 sprawnych pojazdów i obsługi.

Dokumenty (4)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Organizacja wydarzenia 'Parada Zabytkowych Autobusów - Kielce na Kołach Historii' — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne