Usuwanie i holowanie pojazdów na terenie Miasta Kielce
Zamawiający: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM.F.MALSKIEJ W KIELCACH, Kielce
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Miasto Kielce
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na całodobowe świadczenie usług usuwania pojazdów (rowery, motocykle, auta do 7,5t i powyżej) oraz ich holowanie na parking strzeżony. Usługa realizowana w trybie art. 50a i 130a Prawo o ruchu drogowym oraz art. 24a ustawy o odpadach. Wymagana dyspozycyjność 24/7 i posiadanie własnego parkingu spełniającego normy.
Kluczowe wymagania
- Dyspozycyjność 24/7 przez cały okres umowy
- Czas przyjazdu na miejsce zdarzenia: max 60 min od zgłoszenia
- Utworzenie stanowiska dyspozytorskiego w ciągu 2 dni roboczych
- Posiadanie aktualnego zaświadczenia na przewozy drogowe na potrzeby własne
- Posiadanie aktualnej polisy OC działalności
- Posiadanie własnego/dzierżawionego parkingu strzeżonego spełniającego wymogi techniczne
- Brak likwidacji lub ogłoszonej upadłości firmy
Treść ogłoszenia
Strona główna
Ważne informacje
Przetargi i oferty miasta
Zaproszenie do składania ofert na realizację usługi: „Świadczenie usług w zakresie usuwania pojazdów z terenu Miasta Kielce i ich holowanie na wyznaczony parking strzeżony (...)"
Zaproszenie do składania ofert na realizację usługi: „Świadczenie usług w zakresie usuwania pojazdów z terenu Miasta Kielce i ich holowanie na wyznaczony parking strzeżony w trybie art. 50a i art. 130a ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 ze zm.) oraz na podstawie art. 24a ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 ze zm.)”
Załączniki
Zaproszenie do składania ofert
PDF | 667.66 KB
Załącznik nr 1 - wzór umowy
PDF | 285.36 KB
Załącznik nr 2 - opis zamówienia
PDF | 886.7 KB
Załącznik nr 3 - formularz ofertowy
DOCX | 23.76 KB
Załącznik nr 4 - formularz cenowy
XLSX | 16.2 KB
Załącznik nr 5 - wykaz sprzętu
PDF | 530.25 KB
Załącznik nr 6 - warunki parkingu
PDF | 604.55 KB
Osoba odpowiedzialna za treść:
Agata Łysak - p.o. Dyrektora Wydziału Klimatu, Środowiska i Gospodarki Komunalnej
Redaktor:
Alicja Kocielińska
Osoba publikująca:
Aleksandra Czarnecka
Data utworzenia:
28-07-2026
Data publikacji:
28-07-2026 14:02
Data aktualizacji:
28-07-2026 14:02
Drukuj do PDF
Drukuj
Rejestr zmian
UWAGA
Informacje opublikowane przed 1 stycznia 2022 r. dostępne są na stronie
[link dostępny w aplikacji]
Części zamówienia (1)
Część 0: Świadczenie usług w zakresie usuwania pojazdów z terenu Miasta Kielce i ich holowanie
Całodobowe usuwanie i holowanie pojazdów (od rowerów po ciężarowe powyżej 7,5t) na parking strzeżony.
Dokumenty (7)
- Zaproszenie do składania ofert
- Załącznik nr 1 - wzór umowy
- Załącznik nr 2 - opis zamówienia
- Załącznik nr 3 - formularz ofertowy
- Załącznik nr 4 - formularz cenowy
- Załącznik nr 5 - wykaz sprzętu
- Załącznik nr 6 - warunki parkingu
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.