Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa drogi rowerowej w ulicy Brzyszowskiej w Częstochowie
Zamawiający: MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU W CZĘSTOCHOWIE, Częstochowa
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Częstochowa, ul. Brzyszowska (od skrzyżowania ul. Legionów do granic miasta)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe na opracowanie pełnej dokumentacji projektowej (projekt budowlany, wykonawczy, organizacja ruchu, kosztorysy) dla budowy drogi rowerowej w Częstochowie (ul. Brzyszowska, od skrzyżowania ul. Legionów do granic miasta). Proces obejmuje najpierw przygotowanie koncepcji (21 dni), a następnie pełnego projektu. Kryterium wyboru: 100% cena.
Kluczowe wymagania
- Złożenie formularza oferty i oświadczenia o braku przesłanek wykluczenia
- Złożenie dokumentacji w formie pisemnej lub elektronicznej
- Związanie ofertą przez 30 dni
Treść ogłoszenia
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa drogi rowerowej w ulicy Brzyszowskiej w Częstochowie (ZP.26.2.127.2026)
2026-07-28 13:36
Załączniki
2. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.doc
2. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.doc
66.5 KB
1. FORMULARZ OFERTOWY.docx
1. FORMULARZ OFERTOWY.docx
32.89 KB
ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (127) 28.07.2026.pdf
ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (127) 28.07.2026.pdf
261.82 KB
5. OŚWIADCZENIE.doc
5. OŚWIADCZENIE.doc
33 KB
3. WZÓR UMOWY.pdf
3. WZÓR UMOWY.pdf
220.99 KB
4. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx
4. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx
401.35 KB
6. ZAŁĄCZNIK GRAFICZNY.pdf
6. ZAŁĄCZNIK GRAFICZNY.pdf
12.24 MB
7. WYTYCZNE DLA BIUR PROJEKTOWYCH.zip
7. WYTYCZNE DLA BIUR PROJEKTOWYCH.zip
13.55 MB
Drukuj
Drukuj
Drukuj
Zapisz do pdf
Metryczka
Metryczka
Części zamówienia (1)
Część 0: Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa drogi rowerowej w ulicy Brzyszowskiej w Częstochowie
Usługa polegająca na opracowaniu pełnej dokumentacji projektowej dla budowy drogi rowerowej, w tym koncepcji, projektu budowlanego, wykonawczego oraz projektu organizacji ruchu.
Dokumenty (9)
- Instrukcja
- 2. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.doc
- 1. FORMULARZ OFERTOWY.docx
- ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (127) 28.07.2026.pdf
- 5. OŚWIADCZENIE.doc
- 3. WZÓR UMOWY.pdf
- 4. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx
- 6. ZAŁĄCZNIK GRAFICZNY.pdf
- 7. WYTYCZNE DLA BIUR PROJEKTOWYCH.zip
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.