Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa drogi rowerowej w ul. Legionów w Częstochowie

Zamawiający: MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU W CZĘSTOCHOWIE, Częstochowa

Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.

Termin składania ofert
Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Częstochowa, ul. Legionów
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zlecenie dotyczy opracowania pełnej dokumentacji projektowej (projekt budowlany, wykonawczy, organizacja ruchu, odwodnienie, inwentaryzacja zieleni) dla budowy drogi rowerowej w Częstochowie (ul. Legionów). Zakres obejmuje również uzgodnienia z gestorami sieci oraz przygotowanie koncepcji w ciągu 21 dni od podpisania umowy. Realizacja całości w 5 miesięcy.

Treść ogłoszenia

Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa drogi rowerowej w ul. Legionów w Częstochowie (ZP.26.2.76.2026)

2026-07-28 13:30

Załączniki

6. ZAŁĄCZNIK GRAFICZNY.jpg

6. ZAŁĄCZNIK GRAFICZNY.jpg

176.8 KB

2. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.doc

2. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.doc

92.5 KB

3. WZÓR UMOWY.pdf

3. WZÓR UMOWY.pdf

221.59 KB

4. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx

4. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx

401.16 KB

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (76) 28.07.2026.pdf

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (76) 28.07.2026.pdf

295.06 KB

1. FORMULARZ OFERTOWY.docx

1. FORMULARZ OFERTOWY.docx

32.88 KB

5. OŚWIADCZENIE.doc

5. OŚWIADCZENIE.doc

33 KB

7. WYTYCZNE DLA BIUR PROJEKTOWYCH.zip

7. WYTYCZNE DLA BIUR PROJEKTOWYCH.zip

13.56 MB

Drukuj

Drukuj

Drukuj

Zapisz do pdf

Metryczka

Metryczka

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa drogi rowerowej w ul. Legionów w Częstochowie

    Opracowanie dokumentacji projektowej dla budowy drogi rowerowej w ul. Legionów (od istniejącej drogi do skrzyżowania z ul. Brzyszowską).

Dokumenty (9)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Budowa drogi rowerowej w ul. Legionów w Częstochowie — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne