Rozbudowa budynku Szkoły Podstawowej w Hucinie o budynek sali sportowej z zapleczem i łącznikiem wraz z budową zewnętrznego odcinka instalacji elektrycznej i od
Zamawiający: Urząd Gminy Niwiska, Niwiska (województwo podkarpackie)
Budżet gminy Niwiska 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Hucina
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa Szkoły Podstawowej w Hucinie. Zakres obejmuje budowę budynku sali sportowej z zapleczem i łącznikiem oraz budowę zewnętrznych przyłączy: elektrycznego, wodociągowego i kanalizacji sanitarnej. Wymagane jest doświadczenie w realizacji podobnych obiektów (szkoły, hale sportowe) o wartości min. 2 mln zł brutto oraz posiadanie kierownika budowy z uprawnieniami.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 25 000,00 zł
- Doświadczenie: min. 3 roboty budowlane (szkoły, hale, obiekty użyteczności publicznej) o wartości min. 2 mln zł brutto każda w ciągu 5 lat
- Kierownik budowy z uprawnieniami budowlanymi w specjalności architektonicznej lub konstrukcyjnej
- Zabezpieczenie należytego wykonania umowy
Treść ogłoszenia
SI.271.10.2026 1.) Ogłoszenie dotyczy: Zamówienia publicznego 2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie 3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej: Rozbudowa budynku Szkoły Podstawowej w Hucinie o budynek sali sportowej z zapleczem i łącznikiem wraz z budową zewnętrznego odcinka instalacji elektrycznej i przyłączy 4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8c248f6f-39ea-4f89-907c-ee665620c0c3 5.) Numer ogłoszenia: [numer ogłoszenia dostępny w aplikacji] 6.) Wersja ogłoszenia: 01 7.) Data ogłoszenia: 2026-07-28 8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak 9.) Numer planu postępowań w BZP: [numer ogłoszenia dostępny w aplikacji]P 10.) Identyfikator pozycji planu postępowań: 1.1.8 Rozbudowa budynku Szkoły Podstawowej w Hucinie o budynek sali sportowej z zapleczem i łącznikiem wraz z budową zewnętrznego odcinka instalacji elektrycznej i przyłączy 11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie 12.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie 13.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną: Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy 14.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania [link dostępny w aplikacji] Pliki do pobrania: Ogłoszenie o zamówieniu SI.271.10.2026.pdf SWZ SI.271.10.2026.pdf załączniki do SWZ SI.271.10.2026.7z Odpowiedz nr 1 na zapytanie do przetargu SWZ SI.271.10.2026.pdf
Części zamówienia (2)
Część 1: Rozbudowa budynku Szkoły Podstawowej w Hucinie o budynek sali sportowej z zapleczem i łącznikiem wraz z budową zewnętrznego odcinka instalacji elektrycznej i od
Budowa budynku sali sportowej ze zapleczem i łącznikiem oraz budowa przyłączy: elektrycznego, wodociągowego i kanalizacji sanitarnej.
Część 2: Rozbudowa budynku Szkoły Podstawowej w Hucinie o budynek sali sportowej z zapleczem i łącznikiem wraz z budową zewnętrznego odcinka instalacji elektrycznej i od
Budowa budynku sali sportowej ze zapleczem i łącznikiem oraz budowa przyłączy: elektrycznego, wodociągowego i kanalizacji sanitarnej.
Dokumenty (38)
- Ogłoszenie o zamówieniu SI.271.10.2026.pdfpdf
- SWZ SI.271.10.2026.pdfpdf
- załączniki do SWZ SI.271.10.2026.7zzip
- Odpowiedz nr 1 na zapytanie do przetargu SWZ SI.271.10.2026.pdfpdf
- Odpowiedz nr 2 na zapytanie do przetargu SWZ SI.271.10.2026.pdfpdf
- Odpowiedz nr 3 na zapytanie do przetargu SWZ SI.271.10.2026.pdfpdf
- Odpowiedz nr 4 na zapytanie do przetargu SWZ SI.271.10.2026.pdfpdf
- Odpowiedz nr 5 na zapytanie do przetargu SWZ SI.271.10.2026.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia z dnia 10-08-2026r.pdfpdf
- SWZ SI.271.10.2026 po zmianie - 10-08-2026r.pdf -AKTUALNEpdf
- Załącznik nr 4 - Dokumentacja - po zmianie 10.08.2026 r.zip -AKTUALNEzip
- Załącznik Nr 5 - Przedmiar robót - po zmianie 10.08.2026 r.zip - AKTUALNEzip
- Odpowiedz nr 6 na zapytanie do przetargu SWZ SI.271.10.2026.pdfpdf
- Odpowiedz nr 7 na zapytanie do przetargu SWZ SI.271.10.2026.pdfpdf
- Odpowiedz nr 8 na zapytanie do przetargu SWZ SI.271.10.2026.pdfpdf
- Odpowiedz nr 9 na zapytanie do przetargu SWZ SI.271.10.2026.pdfpdf
- Odpowiedz nr 10 na zapytanie do przetargu SWZ SI.271.10.2026.pdfpdf
- Odpowiedz nr 11 na zapytanie do przetargu SWZ SI.271.10.2026.pdfpdf
- Odpowiedz nr 12 na zapytanie do przetargu SWZ SI.271.10.2026.pdfpdf
- Odpowiedz nr 13 na zapytanie do przetargu SWZ SI.271.10.2026.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia z dnia 11-08-2026r.pdf - AKTUALNEpdf
- SWZ SI.271.10.2026 po zmianie - 11-08-2026r.pdf -AKTUALNEpdf
- Uzupełnienie Załącznika nr 4 - Dokumentacja - 11.08.2026.zipzip
- Odpowiedz nr 9 na zapytanie do przetargu SWZ SI.271.10.2026.pdf- uzupełnieniapdf
- Odpowiedz nr 12 na zapytanie do przetargu SWZ SI.271.10.2026.pdf - uzupełnieniapdf
- Odpowiedz nr 14 na zapytanie do przetargu SWZ SI.271.10.2026.pdfpdf
- Odpowiedz nr 15 na zapytanie do przetargu SWZ SI.271.10.2026.pdfpdf
- Odpowiedz nr 16 na zapytanie do przetargu SWZ SI.271.10.2026.pdpdf
- f Odpowiedz nr 17 na zapytanie do przetargu SWZ SI.271.10.2026.pdfpdf
- Odpowiedz nr 18 na zapytanie do przetargu SWZ SI.271.10.2026.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia z dnia 13-08-2026r.pdfpdf
- SWZ SI.271.10.2026 po zmianie - 13-08-2026r.pdfpdf
- Uzupełnienie Załącznika nr 4 - Dokumentacja - 13.08.2026.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia z dnia 13-08-2026r.pdfpdf
- SWZ SI.271.10.2026 po zmianie - 13-08-2026r.pdf -AKTUALNEpdf
- Uzupełnienie Załącznika nr 4 - Dokumentacja - 13.08.2026.pdfpdf
- Informacja o kwocie, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.pdfpdf
- Informacja z otwarcia ofert.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.