Organizacja pobytu uczestników IX Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej
Zamawiający: polsl (ezamawiajacy.pl)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na kompleksową obsługę uczestników konferencji (100 osób) w dniach 18-20 listopada 2026 r. Zakres obejmuje noclegi w hotelu min. 3*, wyżywienie oraz udział w imprezach towarzyszących. Zamawiający przewiduje opcję rozszerzenia zamówienia o 20% (dodatkowe 20 osób) w zakresie poczęstunku.
Kluczowe wymagania
- Brak wadium
- Brak zabezpieczenia należytego wykonania umowy
- Wymagane oświadczenie o braku podstaw wykluczenia (art. 125 ust. 1 ustawy Pzp)
- Zapewnienie dostępności dla osób z niepełnosprawnościami
- Hotel minimum 3-gwiazdkowy
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: DZPZ.283.50.2026.EK
Numer postępowania DZPZ.283.50.2026.EK
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Kompleksowa realizacja pobytu uczestników IX Międzynarodowej Konferencji Naukowo - Technicznej 'Zarządzanie Bezpieczeństwem w Technikach, Technologiach i Polity
Organizacja pobytu 100 uczestników konferencji: noclegi (hotel min. 3*), wyżywienie oraz udział w imprezach towarzyszących w dniach 18-20.11.2026 r.
Dokumenty (7)
- 1.0. Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- 2.0. SWZ 283.50.pdfpdf
- 2.1. SWZ 283.50 Zał. nr 1 PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY.pdfpdf
- 2.2. SWZ 283.50 Zał. nr 2 FORMULARZ OFERTOWY.docxdocx
- 2.2. SWZ 283.50 Zał. nr 2 FORMULARZ OFERTOWY.pdfpdf
- 2.3. SWZ 283.50 Zał. nr 3 OŚWIADCZENIE WYKONAWCY.docxdocx
- 2.3. SWZ 283.50 Zał. nr 3 OŚWIADCZENIE WYKONAWCY.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.