Przegląd układu pomiarowego ścieków oczyszczonych
Zamawiający: wartasa (ezamawiajacy.pl), Warta Bolesławiecka
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zapytanie ofertowe na wykonanie przeglądu układu pomiarowego ścieków oczyszczonych (GROM) w Oczyszczalni Ścieków 'WARTA' S.A. Zakres obejmuje m.in. sprawdzenie nastaw kalibracyjnych, ocenę stanu technicznego czujnika i przetwornika (PARTI-MAG DN1000), kontrolę instalacji oraz pomiary rezystancji. Prace muszą zostać zakończone protokołem.
Kluczowe wymagania
- Złożenie oferty w Formularzu ofertowym (Załącznik nr 1)
- Oferta w języku polskim
- Podpis osoby uprawnionej do reprezentacji
- Związanie ofertą przez 30 dni od upływu terminu składania ofert
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: OŚ-TEN/15/2026
Numer postępowania OŚ-TEN/15/2026
Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte
Części zamówienia (1)
Część 0: Przegląd układu pomiarowego ścieków oczyszczonych
Przegląd układu do pomiaru ścieków oczyszczonych GROM (przepływomierz elektromagnetyczny PARTI-MAG DN1000).
Dokumenty (11)
- OŚ-TEN 15 2026.pdfpdf
- formularz ofertowy OŚ-TEN 15 2026.docxdocx
- Wyjaśnienie treści zapytania OŚ-TEN 15 2026.pdfpdf
- Modyfikacja treści zapytania OŚ-TEN 15 2026.pdfpdf
- Wyjaśnienie treści zapytania OŚ-TEN 16 2026.pdfpdf
- Modyfikacja treści zapytania OŚ-TEN 15 2026.pdfpdf
- Wyjaśnienie treści zapytania OŚ-TEN 15 2026.pdfpdf
- Modyfikacja treści zapytania OŚ-TEN 15 2026.pdfpdf
- Wyjaśnienie treści zapytania OŚ-TEN 15 2026.pdfpdf
- Wyjaśnienie treści zapytania OŚ-TEN 15 2026.pdfpdf
- Modyfikacja treści zapytania OŚ-TEN 15 2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.