Postępowanie nr 10/IZ/PN/2026
Zamawiający: zamowienia-gus (ezamawiajacy.pl), GUS
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie o udzielenie zamówienia (prawdopodobnie dostawy sprzętu IT/komputerowego ze względu na wymagania techniczne). Kryteria oceny: cena (60%) oraz czas realizacji (40%). Wymagane wadium w wysokości 17 000,00 zł. Składanie ofert wyłącznie przez Platformę e-Zamawiający.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 17 000,00 zł
- Składanie ofert wyłącznie przez Platformę e-Zamawiający
- Brak dopuszczenia ofert częściowych i wariantowych
- Wymagane oświadczenia i dokumenty w formie elektronicznej
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: 10/IZ/PN/2026
Numer postępowania 10/IZ/PN/2026
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (1)
Część 0: Przedmiot zamówienia
Nie określono wprost nazwy, jednak wymagania techniczne sugerują dostawę sprzętu komputerowego lub oprogramowania.
Dokumenty (4)
- 2026.07.2-SWZ_Dyski.pdfpdf
- 2026.07.27- Załączniki 3-7 do SWZ edytowalne.docdoc
- 2026.08.20-wyjaśnienia,_zmiana_SWZ.pdfpdf
- 2026.08.20-SWZ_Dyski_po_zmianach.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.