Wywóz nieczystości płynnych pojazdem specjalistycznym (Włochy)
Zamawiający: zgnwlochy (ezamawiajacy.pl), Włochy
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Nieruchomości zarządzane przez ZGN w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na świadczenie usług wywozu nieczystości płynnych pojazdem specjalistycznym z nieruchomości zarządzanych przez ZGN Włochy. Realizacja w okresie od 01.11.2026 r. do 31.10.2027 r. Procedura prowadzona w trybie regulaminowym, bez możliwości negocjacji i wariantów. Wymagane ubezpieczenie OC oraz doświadczenie w podobnych usługach.
Kluczowe wymagania
- Ubezpieczenie OC na kwotę min. 80 000 zł
- Doświadczenie: 1 usługa za min. 80 000 zł lub 2 usługi za min. 40 000 zł (ostatnie 3 lata)
- Wyznaczenie stałego Koordynatora
- Posiadanie odpowiednich uprawnień i potencjału technicznego
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: EP.261.00131.2026
Numer postępowania EP.261.00131.2026
Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte
Części zamówienia (1)
Część 0: Świadczenie usług wywozu nieczystości płynnych pojazdem specjalistycznym
Usługa wywozu nieczystości płynnych pojazdem specjalistycznym z nieruchomości w dzielnicy Włochy.
Dokumenty (7)
- Zaproszenie do składania ofert.pdfpdf
- Załącznik nr 1 do Zaproszenia - Oświadczenia Wykonawcy.docxdocx
- Załącznik nr 2 do Zaproszenia - Klauzula RODO.pdfpdf
- Załącznik nr 3 do Zaproszenia - Formularz cenowy.pdfpdf
- Załącznik nr 4 do Zaproszenia - Wykaz usług.docxdocx
- Załącznik nr 5 do Zaproszenia - Projekt umowy.pdfpdf
- Załącznik nr 6 do Zaproszenia - Opis przedmiotu zamówienia.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.