Przygotowanie i dostawa posiłków dla pacjentów SP ZOZ MSWiA w Gdańsku
Zamawiający: zozmswiagda (ezamawiajacy.pl), Gdańsk
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gdańsk (SP ZOZ MSWiA w Gdańsku)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na świadczenie całodziennych usług w zakresie przygotowania i dostawy posiłków dla pacjentów szpitala w Gdańsku. Usługa ma charakter kompleksowy (jeden wykonawca). Wymagane doświadczenie w żywieniu pacjentów (min. 24 miesiące w ciągu ostatnich 3 lat) oraz posiadanie dietetyka w zespole. Obowiązkowe ubezpieczenie OC na kwotę min. 500 000 zł.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 54 150,00 zł
- Doświadczenie: min. 24 miesiące świadczenia usług żywienia pacjentów w co najmniej jednym szpitalu w ciągu ostatnich 3 lat
- Polisa OC: min. 500 000,00 zł
- Kadry: posiadanie co najmniej jednej osoby z kwalifikacjami dietetyka
- Zgoda Sanepidu: wpis do rejestru zakładów podlegających urzędowej kontroli żywności
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: 36/2026/ZP
Numer postępowania 36/2026/ZP
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (1)
Część 0: Przygotowanie i dostawa posiłków dla pacjentów SP ZOZ MSWiA w Gdańsku
Kompleksowa usługa przygotowania i dostawy całodziennych posiłków dla pacjentów szpitala.
Dokumenty (20)
- 362026ZP - 1. Szczegółowy opis sposobu realizacji usługi.pdfpdf
- 362026ZP - 2. Szczegółowe obowiązki wykonawcy.pdfpdf
- 362026ZP - 3. Rodzaje diet.pdfpdf
- 362026ZP - 4. Oferta.docxdocx
- 362026ZP - 5. Zapotrzebowanie.xlsxxlsx
- 362026ZP - 6. Wykaz usług.docxdocx
- 362026ZP - 7. Wykaz osób.docxdocx
- 362026ZP - 8. Projekt umowy.pdfpdf
- 362026ZP - 9. Oświadczenie wykonawcy dotyczące grupy kapitałowej.docxdocx
- 362026ZP - 10. Oświadczenie wykonawcy dotyczące odrębnych przesłanek wykluczenia.docxdocx
- 362026ZP - 11. Oświadczenia i zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docxdocx
- 362026ZP - SWZ.pdfpdf
- 362026ZP - 4. Oferta mod. 18.08.2026.docxdocx
- 362026ZP - 8. Projekt umowy mod. 18.08.2026.pdfpdf
- 362026ZP - 11. Oświadczenia i zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby mod. 18.08.2026.docxdocx
- 362026ZP - SWZ mod. 18.08.2026.pdfpdf
- 362026ZP - 1. Szczegółowy opis sposobu realizacji usługi mod. 21.08.2026.pdfpdf
- 362026ZP - 4. Oferta mod. 21.08.2026.docxdocx
- 362026ZP - 8. Projekt umowy mod. 21.08.2026.pdfpdf
- 362026ZP - SWZ mod. 21.08.2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.