Remont budynku 'Domek Mauretański' ul. Puławska 55 w Warszawie
Zamawiający: zgnmokotow (ezamawiajacy.pl), Warszawa
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Warszawa, ul. Puławska 55
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące remont dachu, usunięcie graffiti oraz izolację fundamentów w budynku przy ul. Puławskiej 55 w Warszawie. Postępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym. Wymagane jest wniesienie wadium oraz zabezpieczenie należytego wykonania umowy.
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: TZ.PNK.260.30.2026
Numer postępowania TZ.PNK.260.30.2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Remont budynku 'Domek Mauretański' ul. Puławska 55 w Warszawie
Roboty budowlane: remont dachu, usunięcie graffiti oraz izolacja fundamentów.
Dokumenty (16)
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- SWZ.pdfpdf
- Formularz oferty.pdfpdf
- Załaczniki do materiałów przetargowych.pdfpdf
- Rozdiał VII - STWiOR_domek mauretanski.pdfpdf
- Rozdzia XII - Zalecenia konserwatorskie.pdfpdf
- Rozdzial IX - Decyzja KZ_10.09.25.pdfpdf
- Rozdział III - postanowienia umowy.pdfpdf
- Rozdział IV - PRD inwest_BUD_V5_po korekcie_2 TZ.athath
- Rozdział IV - PRD inwest_BUD_V5_po korekcie_2 TZ.pdfpdf
- Rozdział V - Przedmiar Ostateczny_SANIT.athath
- Rozdział V - Przedmiar Ostateczny_SANIT.pdfpdf
- Rozdział VI - Projekt architektoniczno-budowlany.pdfpdf
- Rozdział VIII - Projekt techniczny instalacje sanitarne.pdfpdf
- Rozdział XI -Decyzja nr ZDM_GPD_B_1B_122_25_L z zał_1.pdfpdf
- Rozdział X-Pozwolenie na budowę dec nr 307_MOK_PB_2025 z dn. 2025.12.11.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.