Dowóz uczniów z terenu Gminy Frampol na podstawie biletów miesięcznych w roku szkolnym 2026/2027
Zamawiający: frampol (ezamawiajacy.pl), Frampol
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Frampol
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na świadczenie usług regularnego przewozu osób w krajowym transporcie drogowym. Celem jest bezpieczny i terminowy dowóz uczniów z terenu gminy Frampol, którzy posiadają bilety miesięczne zakupione przez Zamawiającego. Usługa ma realizowana w roku szkolnym 2026/2027.
Kluczowe wymagania
- Brak wadium
- Brak wymogu zabezpieczenia należytego wykonania umowy
- Składanie ofert wyłącznie drogą elektroniczną przez Platformę zakupową
- Wymagane oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: ZP.271.18.02.2026
Numer postępowania ZP.271.18.02.2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Dowóz uczniów z terenu Gminy Frampol na podstawie biletów miesięcznych szkolnych w roku szkolnym 2026/2027
Usługi regularnego przewozu osób ( uczniów) w krajowym transporcie drogowym na podstawie biletów miesięcznych.
Dokumenty (6)
- 2026-07-29 Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- SWZ dowóz dzieci 2026 2027.pdfpdf
- Zał. Nr 1 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.pdfpdf
- Zał. nr 2 - Projekt umowy 2026 2027.pdfpdf
- Zał. nr 3 do SWZ - Wzór formularza ofertowego.docxdocx
- Zał. Nr 4 do SWZ Wzór oświadczenia wykonawcy, wykonawcy wspólnie ubiegającego się.docxdocx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.