Świadczenie usług opieki nad dziećmi i młodzieżą szkolną w roku szkolnym 2026/2027
Zamawiający: SAMORZĄDOWE CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W POŁAŃCU, Połaniec
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Połaniec (Połaniec, Zrębin, Ruszcza)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamawiający poszukuje opiekunów do sprawowania nadzoru nad uczniami podczas dowożenia i odwozu do szkół na terenie Gminy Połaniec (Połaniec, Zrębin, Ruszcza). Usługa realizowana na podstawie umowy zlecenie w roku szkolnym 2026/2027. Kryterium wyboru: najniższa stawka godzinowa.
Części zamówienia (7)
Część 1: Dowóz Połaniec dworzec - Strużki - Ossala - Trzcianka - Tursko
Opieka nad 35 uczniami na trasie: Połaniec dworzec - Strużki - Ossala - Trzcianka - Tursko Wielkie/Małe - Szkoła Podstawowa w Połańcu.
Część 2: Dowóz Połaniec dworzec - Połaniec ul. Zrębińska - Wymysłów - Rudniki
Opieka nad 19 uczniami na trasie: Połaniec dworzec - ul. Zrębińska - Wymysłów - Rudniki - ul. Kościelna - ul. Staszowska - Szkoła Podstawowa w Połańcu.
Część 3: Dowóz Połaniec dworzec - Okrągła - Luszyca - Brzozowa - Łęg
Opieka nad 30 uczniami na trasie: Połaniec dworzec - Okrągła - Luszyca - Brzozowa - Łęg - Zawada - ul. Reymonta - ul. Orzeszkowej - ul. Osiecka - Szkoła Podstawowa w Połańcu.
Część 4: Dowóz Połaniec dworzec - Ruda - Niedziałki - Rudniki - Połaniec ul. Kochanowskiego
Opieka nad 15 uczniów na trasie: Połaniec dworzec - Ruda - Niedziałki - Rudniki I-III - ul. Kochanowskiego - ul. Wyzwolenia - Plac Uniwersa Połanieckiego - Szkoła Podstawowa w Połańcu.
Część 5: Dowóz Połaniec dworzec - Kraśnik - Daszyn - Połaniec ul. Krakowska Duża
Opieka nad 24 uczniami na trasie: Połaniec dworzec - Kraśnik - Daszyn - ul. Krakowska Duża - ul. Mielecka - Winnica - Szkoła Podstawowa w Połańcu.
Część 6: Dowóz Połaniec dworzec - Połaniec ul. Wyzwolenia - Rudniki - Kamieniec - Zrębin
Opieka nad 54 uczniami na trasie: Połaniec dworzec - ul. Wyzwolenia - Rudniki - ul. Zrębińska - Kamieniec - Zdzieci Nowe - Zrębin - Szkoła Podstawowa w Połańcu.
Część 7: Dowóz Połaniec dworzec - Przeczów - Czarzyzna - Budziska - Ruszcza
Opieka nad 34 uczniami na trasie: Połaniec dworzec - Przeczów - Czarzyzna - Budziska - Budziska Żwirownia - Szczebrzusz - Ruszcza - Połaniec dworzec.
Dokumenty (7)
- Zapytanie ofertowe SCUW.26.06.2026.ZP 2026-2027.pdf26
- Załącznik nr 1 - OFERTA SCUW.26.6.2026.ZP 2026-2027.pdf26
- Załącznik nr 2 - Umowa zlecenie - wzór 2026-2027.pdfpdf
- Załącznik nr 3 - Zobowiązanie Zastępcy 2026-2027.pdfpdf
- Załącznik nr 4 - Informacja dla Przyjmującego zlecenie o przetwarzaniu danych 2026-2027.pdfpdf
- Załącznik nr 5 - Informacja dla Osoby trzeciej o przetwarzaniu danych 2026-2027.pdfpdf
- Załącznik nr 6 - Oświadczenie o niekaralności 2026-2027.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.