Usługi transportowe – dowóz uczniów niepełnosprawnych z gminy Zelów (rok szkolny 2026/2027)
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI W ZELOWIE, Zelów (województwo łódzkie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Zelów
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na usługi przewozu uczniów niepełnosprawnych na terenie gminy Zelów w roku szkolnym 2026/2027. Postępowanie podzielone na trzy części o różnym standardzie wyposażenia pojazdów (BUSy przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych). Wymagane doświadczenie w przewozie uczniów (min. 50 tys. zł w ostatnich 3 latach) oraz zapewnienie pojazdu zastępczego.
Kluczowe wymagania
- Wymagane wadium (różne dla części)
- Doświadczenie: min. jedna usługa przewozu uczniów o wartości min. 50 000 zł w ciągu ostatnich 3 lat
- Posiadanie/dostępność pojazdów przystosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych
- Zapewnienie pojazdu zastępczego w razie awarii
- Wymagane oświadczenia o braku podstaw do wykluczenia
Treść ogłoszenia
Znak sprawy: ZPI.271.38.2026
Tryb zamówienia: Podstawowy bez negocjacji
Rodzaj zamówienia: Usługi
Termin składania ofert: 11.08.2026 godzina 10:00
Wysokość wadium: CZĘŚCI NR I - 1.400,00 zł CZĘŚĆ NR II - 1.200,00 zł CZĘŚĆ NR III - 800,00 zł
CPV Przedmiotu Zamówienia: 60130000-8
Krótki opis: ,, USŁUGI TRANSPORTOWE W ZAKRESIE DOWOZU UCZNIÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH Z TERENU GMINY ZELÓW DO PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2026/2027 "
BZP: Opublikowano w Biuletynie Zamówień Publicznych: Nr [numer ogłoszenia dostępny w aplikacji] z dnia 28.07. 2026 r.
Części zamówienia (3)
Część 1: Część I – pojazd (samochód typu BUS) przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych
Przewóz uczniów niepełnosprawnych. Pojazd typu BUS, min. 6 miejsc siedzących (nie licząc kierowcy i opiekuna), przystosowany do osób niepełnosprawnych.
Część 2: Część II – pojazd (samochód typu BUS) przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych
Przewóz uczniów niepełnosprawnych. Pojazd typu BUS, min. 2 miejsca siedzące (nie licząc kierowcy i opiekuna), przystosowany do osób niepełnosprawnych.
Część 3: Część III – pojazd (samochód typu BUS) przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych
Przewóz uczniów niepełnosprawnych. Pojazd typu BUS, min. 3 miejsca siedzące (nie licząc kierowcy i opiekuna), przystosowany do osób niepełnosprawnych.
Dokumenty (6)
- Treść ogłoszeniapdf504.26 KB
- SWZdocx138.69 KB
- Załączniki do SWZzip160.37 KB
- eZamówieniapdf231.66 KB
- Informacja z otwarcia ofertpdf538.13 KB
- Ogłoszenie o wyborze najkorzystniejszej oferty - Dowóz niepełnosprawnychpdf422.54 KB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.