Sprzedaż działki budowlanej nr 3000 w Bobrownikach
Zamawiający: Urząd Gminy w Bobrownikach, Bobrowniki (województwo śląskie)
Budżet gminy Bobrowniki 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Bobrowniki, ul. Drozdów i ul. Skowronków
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamawiający (Gmina Bobrowniki) sprzedaje w drodze przetargu ustnego niezabudowaną działkę o powierzchni 0,1778 ha. Nieruchomość ma przeznaczenie mieszkaniowe jednorodzinne z usługami. Cena wywoławcza to 395 000 zł netto (+23% VAT). Wadium wynosi 39 500 zł. Przetarg odbędzie się 15.06.2026 r. o godz. 8:00 w Urzędzie Gminy w Bobrownikach. Działka jest nieuzbrojona, brak zjazdu na drogę publiczną.
Kluczowe wymagania
- Wniesienie wadium 39 500 zł do 08.06.2026 r.
- Udział w przetargu ustnym w dniu 15.06.2026 r. o godz. 8:00
- Przedłożenie dokumentów tożsamości i odpisu z rejestru (CEIDG/KRS)
- Przyjęcie na siebie kosztów wyłączenia gruntu z produkcji rolnej
- Przyjęcie na siebie kosztów wykonania zjazdu na drogę publiczną
Treść ogłoszenia
12 - 05 - 2026
Pierwszy ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości - 3000
WÓJT GMINY BOBROWNIKI
ogłasza w dniu 12.05.2026 r. pierwszy ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości
niezabudowanych stanowiące własność Gminy Bobrowniki - sołectwo Bobrowniki
ul. Drozdów i ul. Skowronków, w rejonie ul. Bażantów
Numer działki
Powierzchnia
w ha
Cena wywoławcza w zł netto
Wysokość wadium w zł
Godzina przetargu
3000
0,1778
395 000,00
39 500,00
8:00
Termin przetargu:
Przetargi odbędą się w dniu 15 czerwca 2026 r. o godzinie podanej w powyższej tabeli w sali nr 25 (II piętro) Urzędu Gminy Bobrowniki w Bobrownikach ul. Gminna 8.
Części zamówienia (1)
Część 0: Działka nr 3000
Sprzedaż działki niezabudowanej o pow. 0,1778 ha w Bobrownikach, przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z usługami. Działka nieuzbrojona, bez zjazdu na drogę.
Dokumenty (2)
- 3000
- Harmonogram odbioru nieczystości
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.