Usługi sprzątania budynku administracji Ośrodka 'Pamięć i Przyszłość'
Zamawiający: OŚRODEK PAMIĘĆ I PRZYSZŁOŚĆ, Gdańsk
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Wrocław, ul. Grabiszyńska 184
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na kompleksowe utrzymanie czystości w budynku administracji we Wrocławiu (powierzchnia ok. 750-760 m2). Usługa obejmuje sprzątanie biur, ciągów komunikacyjnych, sanitariatów i kuchni. Prace realizowane od 01.09.2026 do 31.12.2026 r., od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00–20:00. Wymagane jest zapewnienie co najmniej dwóch osób.
Kluczowe wymagania
- Posiadanie aktualnej polisy OC z działalności
- Zapewnienie co najmniej dwóch osób do pracy
- Oświadczenie o braku powiązań z Federacją Rosyjską
- Oświadczenie o odbyciu szkolenia BHP
Treść ogłoszenia
Ośrodek „Pamięć i Przyszłość”, na podstawie § 12 Regulaminu udzielania zamówień publicznych w Ośrodku „Pamięć i Przyszłość”, stanowiącego załącznik nr 1 do Zarządzenia nr 25/2026 Dyrektora Ośrodka „Pamięć i Przyszłość” z dnia 30 marca 2026 r. zaprasza do składania ofert w zapytaniu ofertowym na: Świadczenie usług sprzątania budynku administracji Ośrodka „Pamięć i Przyszłość” W okresie od 1 września 2026 roku do 31 grudnia 2026 roku, Znak sprawy: DA.243.11.2026.EK Składanie ofert mija dnia 04.08.2026 o godzinie 8:00. Otwarcie ofert nastąpi 04.08.2026 do godz. 16.00. Załączniki: 1. Zapytanie ofertowe. 2. Załącznik nr 1 do zapytania ofertowego – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Załącznik nr 2 do zapytania ofertowego – Oświadczenie o szkoleniach BHP 4. Załącznik nr 3 do zapytania ofertowego – Wykaz doświadczenia wykonawcy 5. Załącznik nr 4 do zapytania ofertowego – Formularz ofertowy 6. Załącznik nr 5 do zapytania ofertowego – Projekt umowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługi sprzątania budynku Administracji Ośrodka Pamięć i Przyszłość
Kompleksowe sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitarnych i socjalnych o łącznej powierzchni ok. 750-760 m2.
Dokumenty (6)
- ZAPYTANIE-OFERTOWE-2.pdfpdf
- Zalacznik-nr-1do-Zapytania-ofertowego-Opis-przedmiotu.pdfpdf
- Zalacznik-nr-2-do-zapytania-ofertowego-Oswiadczenie-o-szkoleniach-BHP.docxdocx
- Zalacznik-nr-3-do-Zapytania-ofertowego-wykaz-doswiadczenia-wykonawcy-1.docxdocx
- Zal-nr-4-formularz-ofertowy.docxdocx
- Zal-nr-5-projekt-umowy.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.