Dowóz dzieci do placówek oświatowych wraz z opiekunem na terenie Gminy Lubomierz w roku szkolnym 2026/2027
Zamawiający: URZĄD GMINY I MIASTA LUBOMIERZ, Lubomierz
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Lubomierz
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na usługę przewozu dzieci do placówek oświatowych na terenie Gminy Lubomierz w roku szkolnym 2026/2027. Realizacja odbywa się na podstawie zakupu biletów miesięcznych. Postępowanie zostało już rozstrzygnięte (wybrano ofertę PKS 'Tour' Spółka z o.o.).
Kluczowe wymagania
- Zapewnienie pojazdu zastępczego w razie awarii
- Obecność opiekuna podczas przewozu
Treść ogłoszenia
Strona główna
Przetargi
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na usługi Dowóz dzieci do placówek...
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego roboty budowlane: Maciejowiec droga dojazdowa do gruntów rolnych.
Plan zamówień publicznych na 2026r. 8 zmiana
Zapraszam do złożenia oferty w trybie art. 275 pkt 1 (trybie podstawowym bez negocjacji) o wartości zamówienia nieprzekraczającej progów unijnych o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) – dalej ustawy PZP na usługę
„Dowóz dzieci do placówek oświatowych wraz z opiekunem na terenie Gminy Lubomierz w roku szkolnym 2026/2027 do 25.06.2027r. na podstawie zakupu biletów miesięcznych”.
Postępowanie prowadzone jest na platformie e-Zamówienia: [link dostępny w aplikacji]
Identyfikator (ID) postępowania na Platformie e-Zamówienia:
ocds-148610-9cdec541-8155-4d5a-a09d-03ee2ce8bace
Adres strony internetowej prowadzonego postępowania (link prowadzący bezpośrednio do widoku postępowania na Platformie e-Zamówienia):
[link dostępny w aplikacji]
Burmistrz Gminy i Miasta Lubomierz
/-/
Mariusz Warowy
informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty
297.14
KB
Pobierz
Data wprowadzenia dokumentu do BIP:
28 lipca 2026 14:18
Dokument wprowadzony do BIP przez:
Magdalena Szymańska
Ilość wyświetleń:
196
12 sierpnia 2026 13:16
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie załącznika [informacja_o_wyborze_najkorzystniejszej_oferty.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
28 lipca 2026 14:18
(
Magdalena Szymańska
) - Dodanie dokumentu. (Dokument opublikowany)
Części zamówienia (1)
Część 0: Dowóz dzieci do placówek oświatowych wraz z opiekunem na terenie Gminy Lubomierz w roku szkolnym 2026/2027
Usługa dowozu dzieci do placówek oświatowych wraz z opiekunem na terenie Gminy Lubomierz w roku szkolnym 2026/2027.
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.