Świadczenie usług opieki nad dziećmi i młodzieżą szkolną w roku szkolnym 2026/2027
Zamawiający: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 1 W PORĘBIE
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Połaniec (Połaniec, Zrębin, Ruszcza)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamawiający poszukuje opiekunów do sprawowania nadzoru nad uczniami podczas dowożenia i odwozu do szkół na terenie Gminy Połaniec (Połaniec, Zrębin, Ruszcza). Usługa realizowana na podstawie umowy zlecenie w roku szkolnym 2026/2027. Kryterium wyboru: najniższa stawka godzinowa.
Kluczowe wymagania
- Pełnoletniość i pełna zdolność do czynności prawnych
- Zdolność do ponoszenia odpowiedzialności karnej i cywilnej
- Brak wpisu do rejestru sprawców przestępstw na tle seksualnym
- Dostarczenie aktualnego zaświadczenia o niekaralności z KRK przed podpisaniem umowy
Części zamówienia (7)
Część 1: Dowóz Połaniec dworzec - Strużki - Ossala - Trzcianka - Tursko - Połaniec (ul. Żapniowska)
Opieka nad 35 uczniami na trasie Połaniec dworzec - Strużki - Ossala - Trzcianka - Tursko - Połaniec.
Część 2: Dowóz Połaniec dworzec - Połaniec ul. Zrębińska - Wymysłów - Rudniki - Połaniec ul. Kościelna - Połaniec ul. Staszowska
Opieka nad 19 uczniami na trasie Połaniec dworzec - ul. Zrębińska - Wymysłów - Rudniki - ul. Kościelna - ul. Staszowska.
Część 3: Dowóz Połaniec dworzec - Okrągła - Luszyca - Brzozowa - Łęg - Zawada - Połaniec ul. Reymonta - ul. Orzeszkowej - ul. Osiecka
Opieka nad 30 uczniami na trasie Połaniec dworzec - Okrągła - Luszyca - Brzozowa - Łęg - Zawada - ul. Reymonta - ul. Orzeszkowej - ul. Osiecka.
Część 4: Dowóz Połaniec dworzec - Ruda - Niedziałki - Rudniki - Połaniec ul. Kochanowskiego - ul. Wyzwolenia - Plac Uniwersa Połanieckiego
Opieka nad 15 uczniami na trasie Połaniec dworzec - Ruda - Niedziałki - Rudniki - ul. Kochanowskiego - ul. Wyzwolenia - Plac Uniwersa Połanieckiego.
Część 5: Dowóz Połaniec dworzec - Kraśnik - Daszyn - Połaniec ul. Krakowska Duża - ul. Mielecka - Winnica
Opieka nad 24 uczniami na trasie Połaniec dworzec - Kraśnik - Daszyn - ul. Krakowska Duża - ul. Mielecka - Winnica.
Część 6: Dowóz Połaniec dworzec - Połaniec ul. Wyzwolenia - Rudniki - ul. Zrębińska - Kamieniec - Zdzieci Nowe - Zrębin
Opieka nad 54 uczniami na trasie Połaniec dworzec - ul. Wyzwolenia - Rudniki - ul. Zrębińska - Kamieniec - Zdzieci Nowe - Zrębin.
Część 7: Dowóz Połaniec dworzec - Przeczów - Czarzyzna - Budziska - Szczebrzusz - Ruszcza
Opieka nad 34 uczniami na trasie Połaniec dworzec - Przeczów - Czarzyzna - Budziska - Szczebrzusz - Ruszcza.
Dokumenty (7)
- Zapytanie ofertowe SCUW.26.06.2026.ZP 2026-2027.pdf26
- Załącznik nr 1 - OFERTA SCUW.26.6.2026.ZP 2026-2027.pdf26
- Załącznik nr 2 - Umowa zlecenie - wzór 2026-2027.pdfpdf
- Załącznik nr 3 - Zobowiązanie Zastępcy 2026-2027.pdfpdf
- Załącznik nr 4 - Informacja dla Przyjmującego zlecenie o przetwarzaniu danych 2026-2027.pdfpdf
- Załącznik nr 5 - Informacja dla Osoby trzeciej o przetwarzaniu danych 2026-2027.pdfpdf
- Załącznik nr 6 - Oświadczenie o niekaralności 2026-2027.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.