ZP.271.3.2026 Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Skierki w Pruszczu Gdańskim
Zamawiający: GMINA MIEJSKA PRUSZCZ GDAŃSKI, Pruszcz Gdański
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument nie zawiera treści merytorycznej dotyczącej zamówienia publicznego. Wykryto błąd techniczny (429 Too Many Requests) oraz komunikat o blokadzie dostępu ze względu na zbyt dużą liczbę zapytań. Treść zawiera jedynie informacje o błędzie i ofertę subskrypcji API serwisu [link dostępny w aplikacji].
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Brak informacji o przedmiocie zamówienia.
Dokumenty (69)
- 3_26 Ogłoszenie o zamówieniu 2026_BZP 00333866_01 z dnia 09.07.2026r.pdfpdf165.81 kB
- 3_26 SWZ Tom I IDW z załącznikami.pdfpdf22739.8 kB
- 3_26 SWZ Tom I IDW.docdoc411.5 kB
- 3_26 załącznik nr 1- formularz oferty.docdoc86.5 kB
- 3_26 załącznik nr 2 - oświadczenie Wykonawcy o niewykluczeniu.docxdocx25.02 kB
- 3_26 załącznik nr 3 - oświadcz. o speł. warunków udziału.docdoc38 kB
- 3_26 załącznik nr 4 - oświadczenie grupa kapitałowa.docdoc46 kB
- 3_26 załącznik nr 5 - wykaz osób.docdoc64 kB
- 3_26 załącznik nr 6 - kosztorys ofertowy (wzór).docxdocx33.22 kB
- 3_26 SWZ Tom II DP - Errata2.pdfpdf101.91 kB
- 3_26 SWZ Tom II DP - Errata.pdfpdf1401.48 kB
- 3_26 SWZ Tok II DP - PW instalacje elektryczne.pdfpdf10290.52 kB
- 3_26 SWZ Tom II DP - PAB.pdfpdf5476.16 kB
- 3_26 SWZ Tom II DP - PB PT BS instalacja zewnętrzna kd.pdfpdf2926.78 kB
- 3_26 SWZ Tom II DP - PB PT BS instalacje wewnętrzne.pdfpdf5270.35 kB
- 3_26 SWZ Tom II DP – PB PT BS instalacje zewnętrzne.pdfpdf6418.75 kB
- 3_26 SWZ Tom II DP - PT branża konstrukcyja.pdfpdf2964.49 kB
- 3_26 SWZ TOM II DP - PT.pdfpdf6686.22 kB
- 3_26 SWZ Tom II DP - PW architektura.pdfpdf13730.41 kB
- 3_26 SWZ Tom II DP - PW BS instalacja gazowa.pdfpdf3215.82 kB
- 3_26 SWZ Tom II DP – PW BS instalacja zewnętrzna kd.pdfpdf3237.57 kB
- 3_26 SWZ Tom II DP – PW BS instalacja zewnętrzna woda i ks.pdfpdf5057.97 kB
- 3_26 SWZ Tom II DP - PW BS instalacje wewnętrzne.pdfpdf5701.86 kB
- 3_26 SWZ Tom II DP - PW BS instalacje zewnętrzne c.o. i c.w.u.pdfpdf1554.35 kB
- 3_26 SWZ Tom II DP - PW konstrukcja.pdfpdf11955.7 kB
- 3_26 SWZ Tom II DP - PZT.pdfpdf4271.41 kB
- 3_26 SWZ Tom II DP - załaczniki do PB cz.3.pdfpdf776.81 kB
- 3_26 SWZ Tom II DP - załączniki do PB cz.1..pdfpdf8495.38 kB
- 3_26 SWZ Tom II DP - załączniki do PB cz.2.pdfpdf10156.04 kB
- 3_26 SWZ Tom II DP - załączniki do PB cz.4.pdfpdf777.37 kB
- 3_26 SWZ Tom II DP - PW ZT.pdfpdf2030.44 kB
- 3_26 SWZ Tom II DP - PR instalacje sanit. wewnętrzne.pdfpdf540.56 kB
- 3_26 SWZ Tom II DP - PR palowanie.pdfpdf126.45 kB
- 3_26 SWZ Tom II DP - PR budowlany i drogi.pdfpdf14145.79 kB
- 3_26 SWZ Tom II DP - PR elektryczny, teletechniczny.pdfpdf403.92 kB
- 3_26 SWZ Tom II DP - PR opis.docxdocx13.64 kB
- 3_26 SWZ Tom II DP - PR sieci sanit. zewnętrzne.pdfpdf359.6 kB
- 3_26 SWZ Tom III STWiORB - STWiORB OST-00.pdfpdf272.05 kB
- 3_26 SWZ Tom III STWiORB - STWiORB SST-01.pdfpdf229.07 kB
- 3_26 SWZ Tom III STWiORB - STWiORB SST-02.pdfpdf305.12 kB
- 3_26 SWZ Tom III STWiORB – STWiORB SST-03; 05; 06; 08; 09; 10; 11.pdfpdf1699.99 kB
- 3_26 SWZ Tom III STWiORB - STWiORB SST-04.pdfpdf236.73 kB
- 3_26 SWZ Tom III STWiORB - STWiORB SST-07.pdfpdf175.79 kB
- 3_26 SWZ Tom IV Umowa (wzór).docxdocx94.79 kB
- 3_26 SWZ Tom IV Umowa (wzór).pdfpdf257.14 kB
- 3_26 SWZ Tom V Inne - pozwolenie na budowę.pdfpdf454.71 kB
- 3_26 Informacja dla Wykonawców nr 1 z dnia 14.07.2026 r.docdoc73.5 kB
- 3_26 Informacja dla Wykonawców nr 1 z dnia 14.07.2026r.pdfpdf380.94 kB
- 3_26 SWZ Tom IV Umowa (wzór) ZMIENIONY.docxdocx94.98 kB
- 3_26 SWZ Tom IV Umowa (wzór) ZMIENIONY.pdfpdf257.63 kB
- 3_26 załącznik nr 1- formularz oferty ZMIENIONY.docdoc88 kB
- 3_26 załącznik nr 1- formularz oferty ZMIENIONY.pdfpdf92.69 kB
- 3_26 Informacja dla Wykonacwców nr 2 z dnia 20.07.2026r.pdfpdf796.76 kB
- 3_26 Informacja dla Wykonawców nr 2 z dnia 20.07.2026 r.docdoc79 kB
- 3_26 załącznik nr 6 - kosztorys ofertowy (wzór) ZMIENIONY.docxdocx32.52 kB
- 3_26 SWZ Tom II DP - PR budowlany i drogi ZMIENIONY.pdfpdf681.11 kB
- 3_26 załącznik nr 6 - kosztorys ofertowy (wzór) ZMIENIONY.pdfpdf89.88 kB
- 3_26 Informacja dla Wykonawców nr 3 z dnia 20.07.2026r..pdfpdf323.87 kB
- 3_26 Informacja dla Wykonawców nr 3 z dnia 20.07.2026 r.docdoc72 kB
- 3_26 Ogłoszenie o zmianie BZP nr 2026BZP 0035481401 z dnia 2026-07-22.pdfpdf38.7 kB
- 3_26 Informacja dla Wykonawców nr 4 z dnia 22.07.2026 r.pdfpdf616.14 kB
- 3_26 Informacja dla Wykonawców nr 4 z dnia 22.07.2026 r.docdoc76 kB
- 3_26 Informacja dla Wykonawców nr 5 z dnia 24.07.2026r.pdfpdf504.16 kB
- 3_26 Informacja dla Wykonawców nr 5 z dnia 24.07.2026 r.docdoc73.5 kB
- 3_26 załącznik nr 6 - kosztorys ofertowy (wzór) ZMIENIONY2..pdfpdf89.99 kB
- 3_26 załącznik nr 6 - kosztorys ofertowy (wzór) ZMIENIONY2..docxdocx32.85 kB
- 3_26 SWZ Tom II DP - PR budowlany i drogi ZMIENIONY2.pdfpdf697.62 kB
- 3_26 Informacja dla Wykonawców nr 6 z dnia 29.07.2026 r.pdfpdf246.71 kB
- 3_26 Informacja dla Wykonawców nr 6 z dnia 29.07.2026r. KWOTA.docdoc65.5 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.