2026/BZP 00310352/01 Prace modernizacyjne pomieszczeń budynku nr 15 - ZP-19/26
Zamawiający: Szpital Kliniczny im.dr. Józefa Babińskiego SP ZOZ w Krakowie
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument nie zawiera treści merytorycznej dotyczącej zamówienia publicznego. Wykryto błąd techniczny (429 Too Many Requests) oraz komunikat o blokadzie adresu IP na platformie [link dostępny w aplikacji]. Brak informacji o przedmiocie zamówienia, terminach czy wartości.
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Brak informacji o przedmiocie zamówienia w dostarczonym materiale.
Dokumenty (29)
- Inwentaryzacja.zipzip2191.95 kB
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf104.07 kB
- SWZ.docdoc244.5 kB
- załącznik nr 1 do SWZ - Formularz Ofertowy Wykonawcy.docxdocx34.36 kB
- załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust. 1.docxdocx27.77 kB
- załącznik nr 2.1 do SWZ - Oświadczenie - Wykonawcy występujacy wspólnie.docxdocx26.61 kB
- załącznik nr 2.2 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.docxdocx30.19 kB
- załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie - Podmiot oddający zasoby.docxdocx31.53 kB
- załącznik nr 4 do SWZ - Umowa-wzor.docdoc383 kB
- załącznik nr 5 do SWZ - Klauzula informacyjna.docdoc57 kB
- Przedmiar robot budowlany.pdfpdf410.96 kB
- Przedmiar robot elektryczny.pdfpdf302.92 kB
- Przedmiar robot sanitarny.pdfpdf325.7 kB
- Wyjaśnienie treści SWZ -1.docdoc59 kB
- Wyjaśnienie treści SWZ -2.docdoc60.5 kB
- Wyjaśnienie treści SWZ -3.docdoc63.5 kB
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia z dnia 13.07.2026r..pdfpdf55.82 kB
- Przedmiar robot budowlany_zmiana z dnia 13.07.2026r..pdfpdf424.11 kB
- Przedmiar robot elektryczny_zmiana z dnia 13.07.2026r..pdfpdf299.61 kB
- SWZ - zmiana z dnia 13.07.2026 r..docdoc249.5 kB
- załącznik nr 1 do SWZ - Formularz Ofertowy Wykonawcy - zmiana z dnia 13.07.2026 r..docxdocx34.04 kB
- załącznik nr 4 do SWZ - Umowa-wzor - zmiana z dnia 13.07.2026 r..docdoc384 kB
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia z dnia 17.07.2026r..pdfpdf57.22 kB
- Przedmiar robot budowlany_zmiana z dnia 17.07.2026r.pdfpdf397.88 kB
- Przedmiar robot elektryczny_zmiana z dnia 17.07.2026r.pdfpdf299.87 kB
- Przedmiar robot sanitarny_zmiana z dnia 17.07.2026r..pdfpdf334.51 kB
- SWZ - zmiana z dnia 17.07.2026 r.docdoc253.5 kB
- załącznik A do Umowy - wzoru (do SWZ).docxdocx20.86 kB
- załącznik nr 4 do SWZ - Umowa-wzor - zmiana z dnia 17.07.2026 r.docdoc388.5 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.