TECH/177/PZ/2026 DOSTAWA - ŻURAW SAMOJEZDNY 40-100t (TECH/177/PZ/2026)
Zamawiający: 4 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA, Wrocław (województwo dolnośląskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokumentacja nie zawiera treści merytorycznej dotyczącej zamówienia publicznego. Wykryto błąd techniczny (429 Too Many Requests) oraz powtarzające się komunikaty o blokadzie dostępu i informację o konieczności skorzystania z API.
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Brak informacji o przedmiocie zamówienia w dostarczonych materiałach.
Dokumenty (9)
- 2 SWZ TECH 177 PZ 2026.docxdocx134.33 kB
- 1 Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf150.37 kB
- 4 Załącznik nr do SWZ-Projektowane postanowienia umowy.pdfpdf22495.2 kB
- 3 Załącznik nr 1 do SWZ formularz ofertowy.xlsxxlsx22.01 kB
- 5 Załacznik nr 3 do SWZ- Formularz zgodności WET - żuraw 2026.docxdocx29.68 kB
- 6 Załącznik nr 4 do SWZ- wzór gwarancji.pdfpdf324.49 kB
- 1. Wyjaśnienia treści SWZ TECH 177-21.07.2026.docxdocx165.25 kB
- 2. Ogłoszemie o zmianie 22.07.2026.pdfpdf151.73 kB
- 2. Zmiana treści SWZ TECH 177 -22.07.2026r..docdoc201 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.