Zamówienie na sprzęt/usługi dla POZ/AOS/leczenia jednego dnia
Zamawiający: gminakety (ezamawiajacy.pl), Kęty
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie dotyczy realizacji zadań w ramach projektów FEMP (POZ/AOS/leczenie jednego dnia). Przedmiot zamówienia nie został wprost nazwany w tekście, ale dotyczy wsparcia placówek medycznych. Kryteria wyboru to cena (60%) oraz okres gwarancji (40%). Wymagane wadium wynosi 30 000 PLN. Realizacja w 84 dni od podpisania umowy.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 30 000,00 PLN
- Zabezpieczenie należytego wykonania umowy: 5% ceny całkowitej
- Oferta musi być złożona elektronicznie przez Platformę przetargową
- Wymagany kwalifikowany podpis elektroniczny
- Złożenie JEDZ (Jednolity Europejski Dokument Zamówienia)
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: 5/26/GZOZ
Numer postępowania 5/26/GZOZ
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (1)
Część 0: Zamówienie w ramach projektów FEMP
Realizacja zadań w ramach projektów FEMP.05.11-IZ.00-0335/24 i FEMP.05.11-IZ.00-0432/24 (POZ/AOS/leczenie jednego dnia).
Dokumenty (12)
- Ogloszenie o zamówieniu opublikowane w dniu 29.07.2026.pdfpdf
- SWZ_RTG z adaptacja- powtórzony.docxdocx
- SWZ_Załącznik nr 1 - formularz ofertowy.docxdocx
- SWZ_Załącznik nr 2 OPZ.docxdocx
- SWZ_Załącznik nr 2.1 - wytyczne prace adaptacyjne.docxdocx
- SWZ_Załącznik nr 2.2 - przedmiar_robót- funkcja pomocnicza.pdfpdf
- SWZ_Załącznik nr 2.3 - Dokumentacja techniczna i fotograficzna pomieszczeń.zipzip
- SWZ_Załącznik nr 3 - PPU.docxdocx
- SWZ_Załącznik nr 5 - oświadczenie Wykonawcy.docxdocx
- Zapytanie nr 1+ odpowiedz + zmiana SWZ.pdfpdf
- SWZ_Załącznik nr 1 - formularz ofertowy - ze zmianą z dnia 18.08.2026.docxdocx
- SWZ_Załącznik nr 2 OPZ - zmiana z dnia 18.08.2026.docxdocx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.