Remont urządzeń uszynienia obiektów inżynierskich wraz z wykonaniem pomiarów skuteczności działania
Zamawiający: MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU W CZĘSTOCHOWIE, Częstochowa
- Data publikacji
- Miejsce realizacji
- Częstochowa (obiekty inżynierskie: kładka przy ul. Wilsona, wiadukty: ul. Połaniecka, Al. NMP, ul. Boh. Katynia, ul. Niepodległości)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zadanie obejmuje sprawdzenie, zaprojektowanie (w tym uzgodnienie z PKP PLK) oraz wykonanie napraw i montażu instalacji uszyniającej w strefie oddziaływania sieci trakcyjnej 3 kV DC na 5 obiektach w Częstochowie. Zakres obejmuje również wykonanie pomiarów skuteczności i opracowanie wyników dla każdego obiektu osobno.
Kluczowe wymagania
- Osoba z uprawnieniami budowlanymi do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej (sieci, instalacje i urządzenia elektryczn
Treść ogłoszenia
Remont urządzeń uszynienia obiektów inżynierskich wraz z wykonaniem pomiarów skuteczności działania (ZP.26.2.131.2026)
2026-07-29 14:59
Załączniki
2. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.doc
2. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.doc
38 KB
3. OŚWIADCZENIE.doc
3. OŚWIADCZENIE.doc
37.5 KB
4. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx
4. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx
401.76 KB
5. WZÓR UMOWY.pdf
5. WZÓR UMOWY.pdf
300.88 KB
6. WYKAZ OSÓB.docx
6. WYKAZ OSÓB.docx
20.25 KB
ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (131) 29.07.2026.pdf
ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (131) 29.07.2026.pdf
334.28 KB
1. FORMULARZ OFERTOWY.docx
1. FORMULARZ OFERTOWY.docx
33.15 KB
Drukuj
Drukuj
Drukuj
Zapisz do pdf
Metryczka
Metryczka
Części zamówienia (5)
Część 1: Kładka dla pieszych nad torami PKP przy ul. Wilsona w Częstochowie
Naprawa polegająca na przywróceniu ciągłości połączeń uszyniających wraz z pomiarami odbiorczymi.
Część 2: Wiadukt nad torami PKP w ul. Połanieckiej
Zaprojektowanie, uzgodnienie w PKP PLK oraz wykonanie instalacji uszyniającej wraz z pomiarami odbiorczymi.
Część 3: Wiadukt nad torami PKP w Alei Najświętszej Maryi Panny
Pomiary skuteczności instalacji uszyniającej.
Część 4: Wiadukt nad torami PKP w Alei Niepodległości
Pomiary skuteczności instalacji uszyniającej.
Część 5: Wiadukt nad torami PKP w ul. Boh. Katynia
Pomiary skuteczności działania instalacji.
Dokumenty (8)
- Instrukcja
- 2. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.doc
- 3. OŚWIADCZENIE.doc
- 4. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx
- 5. WZÓR UMOWY.pdf
- 6. WYKAZ OSÓB.docx
- ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (131) 29.07.2026.pdf
- 1. FORMULARZ OFERTOWY.docx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.