Zapytanie ofertowe na dostawę sprzętu komputerowego - II/2026

Zamawiający: INSTYTUT SLAWISTYKI PAN, Warszawa

Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.

Termin składania ofert
Data publikacji
Rodzaj zamówienia
dostawy
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zapytanie ofertowe dotyczące dostawy sprzętu komputerowego. Publikacja dotyczy korekty koszyka cenowego (błąd w pozycji 4) oraz przedłużenia terminu składania ofert.

Treść ogłoszenia

Deklaracja dostępności

Informacje ogólne

Baza lokalowa

ORGANY

Dyrekcja

Rada Naukowa

Komisje

STRUKTURA ORGANIZACYJNA

Zakłady

Studia doktoranckie

Centrum Slawistycznej Informacji Naukowej

Zespół Obsługi Badań Naukowych

Wydawnictwo

Biblioteka

Zbiory Specjalne

Archiwum

Administracja

AKTY PRAWNE

Podstawy prawne funkcjonowania Instytutu

Zarządzenia Dyrektora

Regulaminy

UCHWAŁY RADY NAUKOWEJ

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

2019

2018

SPRAWOZDANIA

do PAN

PAN

Wydział I

PNT-01

MAJĄTEK I SPRAWOZDANIA FINANSOWE

Sprawozdania Dyrekcji

SZKOŁA DOKTORSKA Anthropos IPAN

Struktura

Regulamin

Rekrutacja

Program kształcenia

Samorząd doktorantów

POSTĘPOWANIA AWANSOWE

Postępowanie habilitacyjne

Postępowania doktorskie

Kolokwia habilitacyjne

Zawiadomienia o obronach

PRACA

Konkursy

Aktualny nabór

Wynik naboru

Oferty pracy

Archiwum konkursów i ofert pracy

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Wniosek o udostępnienie informacji publicznej

Otwarte dane i ponowne wykorzystanie informacji sektora publicznego

INSPEKTOR DANYCH OSOBOWYCH

Polityka prywatności cookies

/InstytutSlawistyki/SkrytkaESP

AE:PL-50927-95194-UFJBA-24

Zapytanie ofertowe na dostawę sprzętu komputerowego - II/2026 - korekta koszyka cenowego

Edytuj artykuł

UWAGA!

W związku z błędem w koszyku cenowym przy pozycji 4. zamieszczamy skorygowany dokument i przedłużamy czas składania ofert do dnia

3 sierpnia 2026 r. do godziny 11.00

2026-07-29 12:22

Katarzyna Sosnowska-Gizińska, opublikował: Katarzyna Sosnowska-Gizińska

Załączniki do pobrania

Zalacznik nr 1 - koszyk cenowy do oferty dla IS PAN - korekta.xlsx [20 KB]

Powrót

Data wytworzenia:

2026-07-29 12:22

Autor:

Katarzyna Sosnowska-Gizińska

Data publikacji:

2026-07-29 12:22

Osoba udostępniająca na stronie:

Katarzyna Sosnowska-Gizińska

Data ostatniej modyfikacji:

2026-07-29

Osoba modyfikująca:

Katarzyna Sosnowska-Gizińska

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Dostawa sprzętu komputerowego

    Dostawa sprzętu komputerowego zgodnie ze skorygowanym koszykiem cenowym.

Dokumenty (1)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

Zapytanie ofertowe na dostawę sprzętu komputerowego - II/2026 — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne