Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych
Zamawiający: zp-nowebrzesko (ezamawiajacy.pl), Nowy Brzesko
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina i Miasto Nowe Brzesko
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na świadczenie usług odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od mieszkańców oraz z PSZOK w Gminie i Mieście Nowe Brzesko. Realizacja przewidziana na okres od 01.01.2027 do 31.12.2028. Zamawiający przewiduje możliwość powtórzenia usług w ciągu 3 lat (do 50% wartości). Wymagane doświadczenie w odbiorze odpadów (min. 1000 Mg w 12 msc) oraz posiadanie pojazdów.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 60 000,00 PLN
- Doświadczenie: wykonanie w ostatnich 3 latach usługi odbioru odpadów komunalnych o masie min. 1000 Mg w ciągu 12 miesięcy
- Zdolność techniczna: posiadanie min. 2 pojazdów do odbioru odpadów (pojemniki 120l i 240l)
- Zatrudnienie osób na umowę o pracę zgodnie z przepisami
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: RIiR-III.271.8.2026
Numer postępowania RIiR-III.271.8.2026
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (1)
Część 0: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych
Usługi z zakresu odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od mieszkańców oraz z PSZOK.
Dokumenty (22)
- SWZ.pdfpdf
- Załącznik A - SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.docdoc
- Załącznik Nr 1 - Formularz ofertowy.docdoc
- Załącznik Nr 2 - Wykaz usług.docdoc
- Załącznik Nr 3 - Wykaz pojazdów.docdoc
- Załącznik Nr 4 - Oświadczenie o instalacjach.docdoc
- Załącznik Nr 5 - Oświadczenie Wykonawcy w sprawie grupy kapitałowej.docdoc
- Załącznik Nr 6 - Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu o niepodleganiu wykluczeniu.docdoc
- Załącznik Nr 7 - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docdoc
- Załącznik Nr 8 - Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docdoc
- Załącznik Nr 9 - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docdoc
- Załącznik Nr 10 - Oświadczenie wykonawcy dotyczące odrębnych przesłanek wykluczenia.docdoc
- Załącznik Nr 11 - projekt umowy.docdoc
- ogłoszenie o zamówieniu Dz.U.U.E..pdfpdf
- wezwanie wykonawców do przystąpienia do postępowania odwoławczego.BES.pdfpdf
- Załącznik Nr 1 - Kopia odwołania.pdfpdf
- ZMIANA (1) Załącznik A - SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.docdoc
- ZMIANA (1) Załącznik Nr 11 - projekt umowy.docdoc
- INFORMACJA DLA WYKONAWCÓW - Odpowiedzi na pytania nr 1.BES.pdfpdf
- ZMIANA (1) SWZ.BES.pdfpdf
- Powiadomienie o zmianach w SWZ (1).BES.pdfpdf
- ZMIANA (1) ogłoszenie o zamówieniu Dz.U.U.E..BES.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.