Modernizacja energetyczna komunalnych budynków mieszkalnych w Inowrocławiu - etap II
Zamawiający: MIASTO INOWROCŁAW, Inowrocław (województwo kujawsko-pomorskie)
Budżet gminy Inowrocław 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Inowrocław
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na wykonanie instalacji centralnego ogrzewania, wody (zimnej, ciepłej, cyrkulacji) oraz montaż węzłów cieplnych wraz z adaptacją pomieszczeń w budynkach mieszkalnych w Inowrocławiu. Postępowanie podzielone na 5 części: 3 części dotyczy instalacji, a 2 części budowy węzłów. Projekt współfinansowany z funduszy unijnych (FKEiP). Możliwość negocjacji ofert.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: 2 roboty budowlane w ciągu ostatnich 5 lat (instalacje CO/CWU dla cz. 1-3 lub węzły/remonty dla cz. 4-5)
- Uprawnienia budowlane kierownika robót (sanitarne dla wszystkich części; konstrukcyjno-budowlane dla cz. 4 i 5)
- Zdolność finansowa: min. 900 000 zł (całość) lub odpowiednio dla części (od 150 000 do 200 000 zł)
- Brak podstaw do wykluczenia (art. 109 ustawy Pzp)
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: ZZP.271.1.33.2026
Numer postępowania ZZP.271.1.33.2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (5)
Część 1: Wykonanie instalacji centralnego ogrzewania, wody zimnej, ciepłej i cyrkulacji w budynkach przy ul. Cegielnej 11, Cegielnej 23 i Chociszewskiego 27 w Inowrocław
Wykonanie instalacji CO, wody zimnej, ciepłej i cyrkulacji, w tym roboty odtworzeniowe, dostawa armatury, orurowania i izolacji.
Część 2: Wykonanie instalacji centralnego ogrzewania, wody zimnej, ciepłej i cyrkulacji w budynkach przy ul. Kilińskiego 5 i Kilińskiego 6 w Inowrocław
Wykonanie instalacji CO, wody zimnej, ciepłej i cyrkulacji w budynkach przy ul. Kilińskiego 5 i 6.
Część 3: Wykonanie instalacji centralnego ogrzewania, wody zimnej, ciepłej i cyrkulacji w budynkach przy ul. Poznańskiej 49 i Św. Ducha 54 w Inowrocław
Wykonanie instalacji CO, wody zimnej, ciepłej i cyrkulacji w budynkach przy ul. Poznańskiej 49 i Św. Ducha 54.
Część 4: Wykonanie węzła wraz z adaptacją pomieszczenia na potrzeby węzła cieplnego w budynkach przy ul. Cegielnej 11, Cegielnej 23, Chociszewskiego 27 i Św. Ducha 54 wt
Wykonanie węzła cieplnego, adaptacja pomieszczenia, dostawa urządzenia, instalacja wodna i elektryczna.
Część 5: Wykonanie węzła wraz z adaptacją pomieszczenia na potrzeby węzła cieplnego w budynkach przy ul. Kilińskiego 5, Kilińskiego 6 i Poznańskiej 49 w Inowrocław
Wykonanie węzła cieplnego i adaptacja pomieszczenia w budynkach przy ul. Kilińskiego 5, 6 oraz Poznańskiej 49.
Dokumenty (5)
- Ogłoszenie o zamówieniu 29.07.2026.pdfpdf
- SWZ - Modernizacja energetyczna komunalnych budynków mieszkalnych.pdfpdf
- Załącznik nr 2 formularz ofertowy.docxdocx
- Załączniki do SWZ.zipzip
- Załącznik nr 11 dokumentacja - Modernizacja energetyczna komunalnych budynków - II etap.zipzip
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.