Sukcesywna dostawa środków czystości do Stołecznego Centrum Opiekuńczo-Leczniczego Sp. z o.o.
Zamawiający: STOŁECZNE CENTRUM OPIEKUŃCZO-LECZNICZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Warszawa
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Warszawa (ul. Mehoffera 72/74 oraz ul. Olchy 8)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na sukcesywną dostawę środków czystości (uniwersalne, do sanitariatów, do okien) podzielone na dwie części lokalizacyjne. Realizacja trwa 12 miesięcy. Dostawy odbywają się raz w miesiącu, w terminie 2 dni od zamówienia, własnym transportem wykonawcy. Kryterium oceny: 100% cena.
Kluczowe wymagania
- Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu
- Aktualny dokument rejestrowy (KRS/CEIDG)
- Zgodność wyrobów z przepisami (w tym Rozporządzenie UE 2017/745)
- Zapewnienie produktów spełniających normy BHP i ochrony środowiska
Treść ogłoszenia
ZP/35/2026 Sukcesywna dostawa środków czystości do Stołecznego Centrum Opiekuńczo- Leczniczego Sp. z o.o.data ogłoszenia: 30.07.2026 r.Termin składania ofert: do dnia 07.08.2026 r. do godziny 09.00
Części zamówienia (2)
Część 1: Część 1 — asortyment określony w Załączniku nr 2 A — Formularz asortymentowocenowy na część 1 Dostawa do ZOL przy ul. Mehoffera 72/74 w Warszawie
Dostawa środków czystości do ZOL przy ul. Mehoffera 72/74 w Warszawie.
Część 2: Część 2 -asortyment określony w Załączniku nr 2 B — Formularz asortymentowocenowy na część 2 Dostawa do ZOL przy ul. Olchy 8 w Warszawie
Dostawa środków czystości do ZOL przy ul. Olchy 8 w Warszawie.
Dokumenty (6)
- Zapytanie ofertowepdf1.04 MB
- Zał. nr 1 - Formularz ofertowydocx27.93 KB
- Zał. nr 2A - Formularz asortymentowo- cenowy część 1ods15.05 KB
- Zał. nr 2B - Formularz asortymentowo- cenowy część 2ods13.31 KB
- Zał. nr 3 - Projektowane postanowienia umowypdf2.56 MB
- Zał. nr 4 - RODOpdf664.24 KB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.