Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi (budowa ulicy w Busku-Zdroju)

Zamawiający: BUSKIE SAMORZĄDOWE CENTRUM KULTURY, Busko-Zdrój (województwo świętokrzyskie)

Budżet gminy Busko-Zdrój 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Postępowanie w trybie rozeznania cenowego dotyczące wyboru inspektora nadzoru inwestorskiego dla inwestycji budowy ulicy (działka nr 123/6, obręb 13 Busko-Zdrój). Wybrano ofertę EKO INWEST WIOREK Sp. z o.o. za kwotę 28 782,00 zł brutto. Dokument dotyczy już wyboru najkorzystniejszej oferty, nie jest zapytaniem o oferty.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

Busko-Zdrój, dn. 30.07.2026r. Znak: RSID. 7013.56.2.2026 INFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY Gmina Busko-Zdrój z siedzibą w Busku-Zdroju, al. Mickiewicza 10 informuje Oferentów, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie rozeznania cenowego, zgodnie z Zarządzeniem Nr 23/2026 Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój z dnia 23 stycznia 2026r., po przeprowadzeniu oceny ofert złożonych na realizację zadania polegającego na pełnieniu funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi dla zadania pn. „ Budowa ulicy położonej na działce Nr 123/6 (sięgacz od ul. Uzdrowiskowej) obręb ewid. 13 Busko-Zdrój ” realizowanego w ramach zadania budżetowego pn. „Budowa ulicy łączącej ulicę Solankową z ulicą Starkiewicza w Busku - Zdroju wraz z rozbudową systemu komunikacyjnego w okolicy parku "Małpi Gaj", dofinansowanego ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, dokonano wyboru najkorzystniejszej oferty złożonej przez: EKO INWEST WIOREK Sp. z o.o. ul. Wincentego Witosa 103B/47, 25-561 Kielce, gdzie: cena brutto wynosi – 28 782,00 zł. Przedmiotową decyzję Zamawiający uzasadnia tym, iż oferta niniejszego Oferenta spełnia wszystkie kryteria formalne w tym kryterium: „ Cena brutto ”.

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi

    Usługi nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi przy budowie ulicy na działce nr 123/6 w Busku-Zdroju.

    Busko-Zdrój, działka nr 123/6 (sięgacz od ul. Uzdrowiskowej), obręb ewid. 13

Dokumenty (1)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publiczneświętokrzyskie

Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi (budowa ulicy w Busku-Zdroju) — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne