Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi dla zadania pn. „Budowa ulicy łączącej ul. Młyńską z ul. Promyk w Busku-Zdroju”

Zamawiający: BUSKIE SAMORZĄDOWE CENTRUM KULTURY, Busko-Zdrój (województwo świętokrzyskie)

Budżet gminy Busko-Zdrój 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Postępowanie w trybie rozeznania cenowego dotyczące świadczenia usług nadzoru inwestorskiego przy budowie ulicy w Busku-Zdroju. Wybrano ofertę firmy EKO INWEST WIOREK Sp. z o.o. na kwotę 45 756,00 zł brutto. Dokument dotyczy już wyboru najkorzystniejszej oferty, a nie otwartego zapytania.

Treść ogłoszenia

Busko-Zdrój, dn. 30.07.2026r Znak: RSID. 7013.46.1.2026 . INFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY Gmina Busko-Zdrój z siedzibą w Busku-Zdroju, al. Mickiewicza 10 informuje Oferentów, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie rozeznania cenowego, zgodnie z Zarządzeniem Nr 23/2026 Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój z dnia 23 stycznia 2026r., po przeprowadzeniu oceny ofert złożonych na realizację zadania polegającego na pełnieniu funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi dla zadania pn. „ Budowa ulicy łączącej ul. Młyńską z ul. Promyk w Busku-Zdroju ”, dofinansowanego ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, dokonano wyboru najkorzystniejszej oferty złożonej przez: EKO INWEST WIOREK Sp. z o.o. ul. Wincentego Witosa 103B/47, 25-561 Kielce, gdzie: cena brutto wynosi – 45 756,00 zł. Przedmiotową decyzję Zamawiający uzasadnia tym, iż oferta niniejszego Oferenta spełnia wszystkie kryteria formalne w tym kryterium: „ Cena brutto ”.

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi dla zadania pn. „Budowa ulicy łączącej ul. Młyńską z ul. Promyk w Busku-Zdroju”

    Usługi nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi przy budowie ulicy łączącej ul. Młyńską z ul. Promyk w Busku-Zdroju.

    Busko-Zdrój, ul. Młyńska / ul. Promyk

Dokumenty (1)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publiczneświętokrzyskie

Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi dla zadania pn. „Budowa ulicy łączącej ul. Młyńską z ul. Promyk w Busku-Zdroju” — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne