25/TP/2026 Remont ogólnobudowlany budynku nr 3 – Kuchnia-Jadalnia, wraz z wymianą wszystkich instalacji na potrzeby 6 MBOT znajdującego się na terenie kompleksu w m. Książenice realizowany w formule – ,,zaprojektuj i wybuduj’’
Zamawiający: 42 Baza Lotnictwa Szkolnego
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument nie zawiera treści merytorycznej dotyczącej zamówienia publicznego. Wykryto błąd techniczny (429 Too Many Requests) oraz komunikat o blokadzie adresu IP na platformie zakupowa. Treść zawiera jedynie informacje o błędach, komunikatach o scrapowaniu danych oraz dane administratora serwisu Open Nexus Sp. z o.o.
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Brak informacji o przedmiocie zamówienia w dostarczonym materiale.
Dokumenty (11)
- Ogłoszenie o zamówieniu z dnia 16.07.2026r..pdfpdf151.92 kB
- SWZ 25TP2026.docxdocx110.15 kB
- Załącznik od 1 do 11.zipzip395.42 kB
- POWIADOMIENIE O WIZJI LOKALNEJ -POSTEPOWANIE NR 25TP2026 zmiana terminu.docxdocx27.89 kB
- POWIADOMIENIE O WIZJI LOKALNEJ -POSTEPOWANIE NR 25TP2026.docxdocx27.86 kB
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia z dnia 27.07.2026r..pdfpdf39.56 kB
- Wprowadzenie zmian do treści SWZ-1 z dn. 27.07.2026 r..docxdocx54.99 kB
- SWZ 25TP2026 z dnia 27.07.2026 r..docxdocx112.39 kB
- Wyjaśnienia treści SWZ - 1 z dn. 29.07.2026 r..docxdocx54.43 kB
- Wprowadzenie zmian do treści SWZ-2 z dn. 29.07.2026 r..docxdocx53.73 kB
- Załącznik nr 1 do SWZ i umowy - PFU z dnia 29.07.2026 r..docxdocx53.17 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.