B/10/2026 [B/10/2026] Przebudowa sanitariatów ul. Oleska 22, Instytut Biologii UO
Zamawiający: UNIWERSYTET OPOLSKI, Opole (województwo opolskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument zawiera jedynie komunikat o błędzie (429 Too Many Requests) oraz informację o blokadzie adresu IP. Brak jakichkolwiek danych dotyczących zamówienia publicznego, przedmiotu zamówienia czy terminów.
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Brak informacji o przedmiocie zamówienia.
Dokumenty (6)
- B-10-2026 Dokumenty zamówienia_opubl.09.07.2026.zipzip56200.84 kB
- B-10-2026 Sprostowanie SWZ dot. nazwy Banku 14.07.2026.pdfpdf137.21 kB
- B-10-2026 - SWZ_zm. 14.07.2026.pdfpdf345.54 kB
- B-10-2026 Opublikowane ogłoszenie o zmianie 24.07.2026.pdfpdf37.41 kB
- B-10-2026 SWZ-zm. 24.07.2026.pdfpdf345.63 kB
- B-10-2026 Odpowiedź_Zmiana SWZ 24.07.2026.pdfpdf142.67 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.