FZP.271.14.2026 Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie gminy Włoszakowice
Zamawiający: Gmina Włoszakowice
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokumenty nie zawierają treści zamówienia publicznego. Wykryto błąd techniczny (429 Too Many Requests) oraz powtarzające się komunikaty o blokadzie dostępu do platformy zakupowej. Brak możliwości analizy przedmiotu zamówienia.
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Brak informacji o przedmiocie zamówienia.
Dokumenty (7)
- FZP.271.14.2026 Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf77.81 kB
- FZP.271.14.2026 SWZ [Przydomowe oczyszczalnie].pdfpdf599.05 kB
- FZP.271.14.2026 Załączniki nr 1-8.zipzip2643.29 kB
- FZP.271.14.2026 Informacja nr 1 [21.07.2026].pdfpdf167.79 kB
- FZP.271.14.2026 Informacja nr 2 [22.07.2026].pdfpdf171.94 kB
- FZP.271.14.2026 Informacja nr 4 [29.07.2026].pdfpdf174.5 kB
- FZP.271.14.2026 Informacja nr 3 [28.07.2026].pdfpdf336.03 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.