ZP 12/2026 Docieplenie ścian zewnętrznych wraz z wykonaniem elewacji oraz innych robót towarzyszących Budynku administracyjno-socjalnym BIO STAR Sp. z o.o. przy ul. Bogusława IV 15 w Stargardzie.
Zamawiający: Bio Star Sp. z o.o.
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument nie zawiera treści merytorycznej dotyczącej zamówienia publicznego. Wykryto błąd techniczny (429 Too Many Requests) oraz komunikat o blokadzie adresu IP na platformie [link dostępny w aplikacji]. Brak informacji o przedmiocie zamówienia, terminach czy wartości.
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Brak informacji o przedmiocie zamówienia w dostarczonym materiale.
Dokumenty (13)
- 10.07.2026 - SWZ ZP 12_2026 Elewacja i docieplenie-sig-sig.pdfpdf1871.09 kB
- 10.07.2026 - załaczniki edytowalne.docxdocx81.99 kB
- załącznik 3a Przedmiar robót.pdfpdf393.74 kB
- załącznik nr 2 do SWZ Projekt budowlany.zipzip180468.44 kB
- załącznik 3a Przedmiar robót ATH.ATHath88.52 kB
- załącznik nr 3 do SWZ opis przedmiotu zamówienia.pdfpdf520.73 kB
- 10.07.2026 Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf1788.12 kB
- 15.07.2026 r. Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 1.pdfpdf37.25 kB
- 15.07.2026 Pytania i odpowiedzi 1 ZP 12_2026 pop-sig.pdfpdf694.39 kB
- 15.07.2026 - SWZ ZP 12 - Korekta I-sig.pdfpdf1063.01 kB
- 15.07.2026 Komunikat o autokorekcie Zamawiającego-sig.pdfpdf635.56 kB
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 2.pdfpdf40.79 kB
- edytowalne załączniki korekta.docxdocx82.48 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.