IR.271.43.2026.AG Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Pęzinie gm. Stargard- w systemie zaprojektuj i wybuduj- II postępowanie.
Zamawiający: Urząd Gminy Stargard, Stargard (województwo zachodniopomorskie)
Budżet gminy Stargard 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument nie zawiera treści merytorycznej dotyczącej zamówienia publicznego. Wykryto błąd techniczny (429 Too Many Requests) oraz komunikat o blokadzie dostępu ze względu na zbyt dużą liczbę zapytań. Treść zawiera jedynie informacje o błędzie i ofertę usług API serwisu [link dostępny w aplikacji].
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Brak informacji o przedmiocie zamówienia.
Dokumenty (18)
- 3. SWZ-sig.pdfpdf625.52 kB
- 3a. SWZ ZAŁĄCZNIKI 1-5.pdfpdf539.15 kB
- 3b. SWZ ZAŁĄCZNIKI 6 - OPZ.pdfpdf474.64 kB
- 3c. SWZ ZAŁĄCZNIKI 7- PROJEKT UMOWY.pdfpdf801.61 kB
- 3c.SWZ ZAŁĄCZNIKI 7- PROJEKT UMOWY -ZAŁ. NR 1 - Monitorowanie wskazników w okresie trwałości.xlsxxlsx12.8 kB
- 3d. SWZ ZAŁACZNIK 8- PFU.zipzip149460.95 kB
- 3e. SWZ ZAŁĄCZNIK 9 - Dokumenty do postępowania.zipzip5555.43 kB
- 3f. SWZ ZAŁĄCZNIK 10 - Wyciag WoD.pdfpdf479.07 kB
- 3a. SWZ ZAŁĄCZNIKI 1-5.docxdocx109.09 kB
- 4. Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf178.32 kB
- 7. Odpowiedz na pytania nr 1 do SWZ z dn 22.07.2026 r.pdfpdf395.61 kB
- 9. Odpowiedź na pytanie nr 2 do SWZ z dnia 28.07.2026 r.pdfpdf246.48 kB
- 3c. SWZ ZAŁĄCZNIKI 7-ZAMIENNY PROJEKT UMOWY nr 1.pdfpdf818.16 kB
- 3g. Zamienny załącznik nr 4 do SWZ z dnia 29.07.2026 r.docxdocx85.23 kB
- 3g. Zamienny załącznik nr 4 do SWZ z dnia 29.07.2026 r.pdfpdf260.42 kB
- 13. Odpowiedź na pytanie nr 3 do SWZ z dnia 29.07.2026 r.pdfpdf448.54 kB
- 14. KOMUNIKAT ZMINA SWZ i zamienny projekt umowy- z dn. 29.07.2026 r.pdfpdf209.22 kB
- 14. Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia z dnia 29.07.2026r..pdfpdf60.31 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.