Sprzedaż nieruchomości w Kamieniu Krajeńskim (ul. Fiałkowskiego)
Zamawiający: URZĄD MIASTA KAMIEŃ KRAJEŃSKI, Kamień Krajeński (województwo kujawsko-pomorskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Kamień Krajeński, ul. Fiałkowskiego
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki o powierzchni ok. 0,13 ha w Kamieniu Krajeńskim (ul. Fiałkowskiego). Teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową i usługową (3U/M), niezabudowany, z dostępem do mediów w zasięgu. Cena wywoławcza: 100 000 zł + VAT.
Kluczowe wymagania
- Wniesienie wadium w wysokości 10 000 zł
- Wpłata wadium do 27.08.2026 r.
- Zgoda małżonka na nabycie nieruchomości (jeśli dotyczy)
Treść ogłoszenia
PDF Ogłoszenie Burmistrza Kamienia Krajeńskiego z dnia 30.07.2026 r. o przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości.pdf (558,98KB)
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż nieruchomości - ul. Fiałkowskiego
Sprzedaż działki o powierzchni 0,1288 ha w Kamieniu Krajeńskim, przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową i usługową.
Dokumenty (1)
- Ogłoszenie Burmistrza Kamienia Krajeńskiego z dnia 30.07.2026 r. o przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości.pdf (558,98KB)pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.